Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha első csók előtt (mármint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első csók előtt (mármint a 2 ember között első, de egyébként egyiküknek sem első az életében) megkérdezi a fiú a lánytól, hogy "megcsókolhatlak? ".

Figyelt kérdés
..akkor az nem illúzióromboló valamilyen szinten szerintetek? mert szerintem kicsit az. úgy elronthatja a \'pillanatot\'. kiváncsi volnék mások véleményére is ezzel kapcsolatban.
2009. máj. 5. 01:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kérdezni.

Olvass vissza - tökéletes leírások születtek, hogyan lehet ezt megoldani.

2009. máj. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem azt kérdeztem kell-e kérdezni.

azt kérdeztem ha már megtörtént az hogy megkérdezte, akkor az szerintetek jó-e vagy valamilyen szinten elrontja a dolgot.

2009. máj. 5. 02:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hat szerintem ront a dolgokon
2009. máj. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem se kell kérdezni és valóban egy kicsit hülyén jön le.
2009. máj. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet h kicsit illúzióromboló, de örülj annak, h figyel rád, és csak azt szeretné, amit te is, és hogy boldog légy.:)
2009. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem kell szegyelni.. de eleg rombolo lehetett olyan kis benas...

nem ertem jol a kerdest.. nem tudom ki mit modnott de nem kelett volna emgkerdeznii !!!!!

ezzel nagyon elrontottad a pillanatot.. de msotmar m1`...

maskor ne kerdezz semmit csak csukd le a szemed es nyitsd ki a szad...

2009. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is ugy volt a mostani fiummal, es nem rontott semmin.
2009. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
VALAMILYEN SZINTEN bármi igaz. Például 0 szinten rontja a dolgokat egy ilyen kérdés, ha megfelelő hangnemben teszik. Lehet nem akart rárontani a lányra, mert nem volt biztos benne, a másik mit érez éppen, és ha elég lágyan kérdezik meg, nem lesz tőle rosszabb. Akinél ez elrontja a pillanatot...
2009. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

oké, kösz a válaszokat.

egyébként nem én kérdeztem meg, én lány vagyok. és azt sem írtam hogy tőlem kérdezték. na, igazából csak kíváncsi voltam. ennyi. kösz mégegyzser.

2009. máj. 5. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!