Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez szerintetek is csak "női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is csak "női hiszti" ugye? Ennyire nincs humorérzéke?

Figyelt kérdés

Na szóval ugye ma van bolondok napja, gondoltam megviccelem a barátnőm. Ő tudja, hogy nagyon hűséges típus vagyok és hogy sosem csalnám meg. Szóval gondoltam, hogy ez jó lesz mert úgy is levágja hogy csak vicc. Tehát elhitettem vele, hogy megcsaltam a legjobb barátnőjével (akivel ezt megbeszéltem telón, aztán facen csináltunk egy fake beszélgetést ami arra utal, hogy megcsaltam bnőm). Elsőre nem hitte el, de miután megmutattam neki a beszélgetést már akkor benyelte és nagyon elkezdett sírni és szakítani akart. Ekkor megmondtam neki, hogy csak vicceltem és nem igaz, de nem hitte el és továbbra is hajtogatta, hogy szakítani akar... Nem tudtam mit csinálni szóval leordítottam, hogy jólvan akkor szakítsunk, ha ennyire egy humorérzék 0, hisztis p*csa. Azt mondtam neki, hogy ha tényleg azt hiszi hogy megcsaltam, akkor meg is teszem, és hát végül pár órája tényleg megtettem az exemmel. Így jár aki nem tud egy viccet fogadni...

Nincs igazam? Szerintem senkinek sem kéne egy ilyen lány.



2015. ápr. 1. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Mindketten hülyék vagytok.
2015. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tréfás fiatalember vagy. Minden nő álma egy ilyen jó humorérzékkel rendelkező férfi.
2015. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
remélhetőleg ez a kérdés is csak egy vicc
2015. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, már nem azért...szerintem fordított helyzetben te sem egy jó viccnek fognád fel.

Van humorérzékünk, de ez nem humoros szerintem.

2015. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te egy ritka nagy barom vagy, ne is haragudj. Az vicc, ha pl. elbújsz az ajtó mögött és megijeszted az illetőt, vagy esetleg felköszöntöd telefonon, mondván, hogy úgy tudod, ma van a szülinapja, stb. Ez nem vicces, megalázó.
2015. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy normális. ez egyáltalán nem vicces. te is benyaltad volna teljesen. a lány meg jól járt, hogy szétmentek. ez nem humor...
2015. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon nem vicces

ilyen pasi se kéne senkinek

2015. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

remélem ez a kérdés csak vicc


de ha mégsem, akkor elmondanám, hogy ez egyáltalán nem volt vicces

2015. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#2. Igen, elég jó a humorérzékem, sokszor megvicceltem már ilyen kisebb dolgokkal amiken nevetett, bár akkor is volt, hogy néha megsértődött. Nade ezen egyáltalán nem értem, hogy hogy lehet így kiakadni.


Fordított helyzetben én alapból nem hittem volna el, ha meg mégis, utána elhittem volna, hogy csak vicc. Biztos nem kezdtem el volna rinyálni mint valami kis fürdősqrva akinek letört a körme..


Igen, jobb is, hogy szétmentünk mert szerintem egy ilyen csajt senki se viselne el, full fap*na - minden értelemben. Amúgyis már dobni akartam mert eléggé untam, hogy ilyen. Legalább most tényleg megmutatkozott, hogy milyen is. :D

2015. ápr. 1. 21:00
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy hülye majom vagy.
2015. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!