Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon kínos, hogy félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kínos, hogy félek amiatt, hogy megcsalom?

Figyelt kérdés
Ítéljetek el,de mindig is kicsapongó életet éltem,sokat jártam bulizni,sokszor be is rúgtam,és gyakran előfordul ez mostanság is. Így érzem jól magam. Régebben megtörtént,hogy egy-egy ilyen bulizgatás alkalmával csókolóztam srácokkal. Nyilván egyikkel sem feküdtem le. Most van egy 3 hónapos kapcsolatom és rettegek elmenni bulizni,mert még nem érzek olyan erős kötődést még,hogy módosított tudatállapotban is hű tudjak maradni,főleg úgy,hogy sokan megtalálnak ilyenkor és nyomulnak ezerrel. Nagyon kínos,hogy emiatt rettegek? Ne azt válaszolátok légyzi,hogy nem kell bepiálni,mert be kell. egy buli nem buli pia nélkül :D L

2015. ápr. 28. 15:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
amúgy mennyi idős vagy?
2015. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Kell piálni, de nem annyit, hogy megcsald a párod. De ha megcsalod, az se érdekel, leszarom az életedet.
2015. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

1, Oké, igyál, ha akarsz, de ne annyit, hogy ne tudj magadról. Így nem tud senki rád nyomulni.

2, Ne menj (még) bulizni, míg nem érzed elég szilárdnak a kötődéseteket, hogy be merd vállalni.

3, Vidd magaddal a párodat. Ha már smárolsz, legalább vele tedd. :)

2015. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

a korodat nem merted kiírni?

15 vagy? :D

2015. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ezt megelőzendő, ne menj bulizni..ha mindenképp inni akarsz, igyál otthon a pároddal ha ő is olyan..
2015. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Miért nem mész a barátoddal? Tudsz akkor inni, smárolni vele, mi kell még egy buliba? O.o
2015. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem nem mertem kiírni,csak fölöslegesnek éreztem. :D nemrég lettem 18 ^^
2015. ápr. 28. 15:36
 8/24 anonim ***** válasza:
hát ez leginkább rajtad múlik csak nem tudom elképzelni a dolgot most ha barátoddal mész bulizni akkor is elkezdenél csókolózni mással ?
2015. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
elmegy a füle mellett mikor felhozom h elkísérhetne :DD olyan kis husibogár...
2015. ápr. 28. 15:38
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd elszúrni a friss kapcsolatod akkor inkább ne menj sehová, mert úgy látszik nagyon kicsapongó vagy. :*
2015. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!