Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon kínos, hogy félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kínos, hogy félek amiatt, hogy megcsalom?

Figyelt kérdés
Ítéljetek el,de mindig is kicsapongó életet éltem,sokat jártam bulizni,sokszor be is rúgtam,és gyakran előfordul ez mostanság is. Így érzem jól magam. Régebben megtörtént,hogy egy-egy ilyen bulizgatás alkalmával csókolóztam srácokkal. Nyilván egyikkel sem feküdtem le. Most van egy 3 hónapos kapcsolatom és rettegek elmenni bulizni,mert még nem érzek olyan erős kötődést még,hogy módosított tudatállapotban is hű tudjak maradni,főleg úgy,hogy sokan megtalálnak ilyenkor és nyomulnak ezerrel. Nagyon kínos,hogy emiatt rettegek? Ne azt válaszolátok légyzi,hogy nem kell bepiálni,mert be kell. egy buli nem buli pia nélkül :D L

2015. ápr. 28. 15:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha te már így mész buliba, hogy úgyis megcsalod akkor felesleges erőltetni szerintem.
2015. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
És legalább amikor piásan bulizol van köztetek egy józan barátnő? Mert én azt látom, hogy kicsit is normálisabb csajos társaságok erre ügyelnek. Akkor pedig nyugodtan kérheted a józan barátnőt arra is, hogy már akkor építsék le rólad a srácot amikor elkezd jobban tapizni, ne csak akkor, amikor már szobára vinne.
2015. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Te vagy az a fajta nő, aki csak dugásra alkalmas.

Ilyenek is kellenek.:/

2015. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
téged jól meg kéne ba.zni csak te plázapic.a
2015. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Interferencia ***** válasza:
Gondolj bele, hogy mennyire jó az a buli, ahol józanul nem éreznéd jól magad...
2015. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
nagyon gátlásos vagyok,úgyhogy gyakorlatilag sehol nem érzem jól magam józanul. :D
2015. ápr. 28. 15:56
 17/24 Interferencia ***** válasza:
És erre az a megoldás, hogy lerészegedsz, és minden második szembejövővel smárolsz? Érdekes...
2015. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Ne azt válaszolátok légyzi,hogy nem kell bepiálni,mert be kell. egy buli nem buli pia nélkül :D L"


Nem kell. Ha szerinted mégis, akkor pedig viseld a következményeit. Nem vagy már gyerek.

2015. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Nagyon gátlásos vagyok"

Persze, nagyon gátlásos csaj lehet az, aki akkora ribi, hogy már önmagától is fél.:)

2015. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
sráác,éppen arról van szó,hogy iszom,akkor vagyok ilyen :D gyakorolni kéne ezt a szövegétés dolgot,én úgy vélem
2015. ápr. 28. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!