Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam, de nincs lelkiisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, de nincs lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés
a történet: volt egy 2 éves kapcsolatom. először mikor megcsaltam, nagyon rossz volt. borzasztóan éreztem magam de nem mondtam el a pasimnak mit tettem. utána megint megcsaltam és akkor már nem volt semmi. aztán megint. szintén nem mondtam el, de szakítottam akkor. aztán volt egy 3 hónapos, azt is megcsaltam és nem mondtam el mivel nem volt lelkiismeret furdalásom. de akkor is szakítottam. és most pár hete vagyok együtt a barátommal és megcsaltam. most sincs semmi, de nekem esik rosszul hogy ilyen vagyok és azon gondolkozok hogy megváltozok és úgy kezdem hogy elmondom neki. vélemény? :( köszönöm a válaszokat előre.

2015. ápr. 29. 12:22
1 2
 1/16 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
92%
Szociopata vagy, van ilyen.
2015. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Engem is megcsalhatsz, gyere.
2015. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
semmi baj veled. :D sok lány csinálja ezt. Meg fog kondulni a biológiai órád egy pillanatban és onnantól a biztonságot fogod keresni és nem teszel többé ilyet :) addig éld csak ki magad
2015. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
érdeklne egy ilyen csaj 14 15 évesbe :)
2015. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Előbb csald meg velem is
2015. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Önző és aljas magatartás . Számíts a bosszújára ha közlöd . Semmi tartás nincs benned ha maradsz , ő ha veled van ezek után nem komplett .
2015. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 TatyóKirály ***** válasza:
29%
Ez nem szocipatizmus... Még köszönő viszonyban sincsen vele. Mindenesetre valami nem stimmel veled. Ha ez zavar, akkor tegyél ellene, vagy legalább annyira legyél jófej, hogy lehetőleg soha ne tudják meg a "párjaid", utólag se.
2015. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hozzád alkatilag olyan srác illik, akiről tudni lehet, hogy korábbi csajai mellett is néha-néha kalandozgatott. Így egyikőtök sem róhat fel semmit a másiknak, ha véletlenül valami kiderülne. És lelkiismeret furdalásodnak sem kell lennie.
2015. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
A helyes kifejezés a szociopátia, és nyilván nem számít orvosi diagnózisnak a hozzászólásom.
2015. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ÉN is ilyen vagyok pasiba,jobban szeretem a ,,nyitott kapcsolatokat" és akkor mehet mindenki bármerre.

Én élvezném is,nem szeretem ha a csaj rám akaszkodik,hadd menjen de én is.


Engem egyáltalán nem érdekel,mert én is ilyen vagyok,kiélvezem az életet.

Nem is várok el monogámiát senkitől mert önzőség.

2015. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!