Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeret-furdalásom van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret-furdalásom van. Jogosan?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hosszú lesz. A lényeg az utolsó bekezdésben van. :)


A barátommal 2.5 hónapja vagyunk együtt, minden tökéletes, elsô látásra szerelem volt. Szép lassan haladunk, nem sietünk el semmit.

Nem erôltet semmit, megértô, romantikus, kedves, szeret, stb. Én vagyok az elsô barátnôje.


Nekem volt egy rövid (táv-)"kapcsolatom", amelyben a srác nagyon sok dologra kényszerített, amit nem szerettem volna megtenni, beleértve a nyelves csókot is. Vele az elsô igazi találkozás után szakítottam, de elég mély nyomot hagyott.


Emiatt (is) félek a nyelves csóktól, nem merem megtenni. Ezt tudja a mostani barátom is.

A másik ok: félek, rosszul csinálnám.

Az ajkakkal való hosszú csókokat imádom, éjjel-nappal csókolnám a barátom puha ajkait.


Szinte mindig hülyéskedünk a barátommal (birkózás, fogócska, egymás piszkálása, stb.).

Ma betettem a hideg kezem a mellkasához a házunktól 100m-re, erre ô is betette az övét a hátamhoz. Mosolyogtunk, magához húzott, azt hittem, azért hogy adjon egy puszit az ajkaimra, de bedugta a nyelvét a számba bosszúból (játékból).

Ez sokkolt. Tudja, hogy félek a nyelves csóktól, és az erôltetéstôl is.

Emiatt csalódtam benne és szomorú lettem. Nem kért bocsánatot, pedig tudja, mennyire rosszul esett.


Nagyon lelkiismeret-furdalásom van, amiért ez rosszul esett. Egyébként tudom, nagyon szeretné, de nem szeretne erôltetni semmit.

Szerintetek jogosan lett lelkifurdalásom?


17/l, 17/f


2015. márc. 8. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen jogosan!

De ezt beszéljétek meg és szépen fokozatosan majd megszeretteti veled mondjuk egy hosszúcsókcsatában néha átdugja a nyelvét és te is és lassan haladtok tovább.

Én rettegtem levenni a melltartómat pedig semmi "rendellenességem" nem volt csak erős gátlásom.

A párom segített és most már minden oké.


23L

2015. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább stresszreakció lesz.
2015. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!