Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki? Fúrdal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Fúrdal a lelkiismeret.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, 1 éve együtt vagyunk, de egy nagyon gyenge pillanatomban nagyon rossz dolgot tettem. Smároltam két barátnőmmel, holott tudtam, hogy számára ez megcsalást jelent. Összevesztünk, és én kíváncsi voltam, milyen lehet lánnyal, már évek óta... Nem tud róla, pedig az eset 2 hete történt. A barátnőim szerint ( nem azok szerint akikkel smároltam ) ez pitiáner ügy. Ha elmondanám, szakítanánk, de nem ér annyit, mert nem éreztem közben semmit. De részeg voltam, kicsit meg is lettem bántva... De úgy érzem, nem tehetem ezt vele. Mit tegyek? :(

Egy igen elkeseredett, 18 éves lány



2015. márc. 18. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:

én a helyedben valahogy egy beszélgetésbe belecsempészném azt a kérdést hogy te mit szólsz ahhoz ha 2 lány smárol egymással,de mind a kettőnek van pasija? szerinted ez megcsalásnak számít? vagy valami ilyesmi.. és a válaszából el tudod dönteni hogy ha elmondanád a reakciója milyen lesz.

24/Föhh

2015. márc. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már sokat beszéltünk erről. És igen, a másik két csajnak is van pasijuk, de őket nem zavarja. Csak az én barátomat zavarja. Szerinte megcsalás. Szerintem csak akkor, hogyha érzelmek fűzik - persze több alkalom már nem fér bele!
2015. márc. 18. 02:09
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szerinte megcsalás. Szerintem csak akkor, hogyha érzelmek fűzik - persze több alkalom már nem fér bele!"


szerintem ezt a mondatodat olvasd el még egyszer.

és jácd le a feledben a pasidat és egy másik lányt. persze érzelem nélkül :) szerinted akkor megcsalt? :)

amúgy engem is zavarna hogy a barátnőm más csajokkal smárol.. egyáltalán mér smárolna mással ha engem szeret??

2015. márc. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Szereted azokat lányokat? (hetero vagy)

Ergo nincs miért fogyatekoskodnia.

Ilyennel tudod mikor jönnek össze......

2015. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég világosan megmondta, hogy számára megcsalás. Kérlek ne sértődj meg, de szerinted miért számít akkor, hogy te mit gondolsz? Ő így gondolja, számára így van, lényegtelen, hogy nem voltak mögötte érzelmek - és ezt csak tovább súlyosbítja az, hogy egy veszekedés után tetted. Nincs sok lehetőséged:

a., elmondod neki és vállalod a következményeit annak, hogy nem tud megbocsátani

b., titkolod ki tudja meddig, együtt próbálsz élni a bűntudattal


De ha ilyen gyengén viseled, előbb-utóbb úgyis ki fog robbanni belőled, ki fog ülni a kapcsolatotokra. Ha mástól tudja meg, az még rosszabb lesz. Az ital és a "bocs, dühös voltam" sosem mentség, és az ő elveinek kell megfelelned, nem a sajátodnak, ha a szemében megcsaltad, ez ellen nem tudsz küzdeni - szóval ha biztosra akarsz menni, végig kell hazudnod a kapcsolatot.

2015. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!