Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El tudná nekem valaki árulni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudná nekem valaki árulni, hogy hogyan alakul ki egy valódi tényleges kapcsolat?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert nekem ez valahogy soha nem jön össze és elképzelhetetlen..


Ti megcsókoljátok az első randin a lányt, és tapizzátok?


Mit mondtok neki hogy kapcsolatot akartok vagy semmit nem mondtok ahogy én is csinálom csak van vonzalom és találkozási szándék?

Lányok ti hogy álltok ehhez az egészhez?

Csak baráti körön keresztül ismerkedtek..?


Hiába a randik, hiába a találkozási szándék hiába minden nem vagyok esélyes..


Ennyire ronda lennék vagy ennyire rossz vagy unalmas ember?


Vagy a pénzügyi helyzet, és az albérletbe "csövezés" szüzességgel megspékelve már garancia a sikertelenségre?


Vagy a PUA tényleg segít az "önbizalom-építésben" meg a "stratégiában" meg a nők "kiismerésében"?


2013. ápr. 4. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Első randin ne smárold le meg ne tapizd szerintem. Én legalábbis nem örülnék .

30/n

2013. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem is szoktam ilyesmit inkább romantikus alkat vagyok, de sajnos nem szaladtam vele messzire a 27 éven alatt..
2013. ápr. 4. 08:58
 3/11 A kérdező kommentje:
*évem alatt
2013. ápr. 4. 08:59
 4/11 anonim ***** válasza:

23 éves lányként írom a válaszomat (3 éve kapcsolatban).


Első randin én se a csóknak, se a tapinak nem örülnék, ha előtte nem ismertük egymást. Az első randi legyen az ismerkedésé, beszélgetésé. Nem szeretem, ha rohanunk.


Szerintem nem kell konkrétan megmondani a lánynak, hogy kapcsolatot akarsz vele, de az első randin szóba kerülhet, hogy te komolyabb dolgot szeretnél. Ebből tudni fogja, hogy azért randizol vele, mert tartós barátnőt keresel. Ha keresed őt, érdeklődsz iránta, akkor szerintem nyilvánvaló, hogy folytatni akarod.


Nekem mindegy lenne, hol/hogy/kin keresztül ismerkedünk, ha normális a srác. A barátomat pl. interneten ismertem meg, pedig sose gondoltam volna, hogy egyszer a neten talál rám a szerelem (sose regisztráltam társkeresőre).


Kép hiányában a külsődet nem tudom megítélni, de az tény, hogy rengeteg előnytelen külsejű fiúnak/férfinak van szép, csinos barátnője. A nők egy részének lehet, hogy sokat számít a külső, de a többségnek nem. Fontosabb, hogy hogyan viselkedsz, kedves vagy-e vele, lehessen veled értelmesen beszélgetni, stb. A randikba próbálj humort csempészni, vagy mesélj el egy érdekes sztorit ami veled kapcsolatos, ilyesmi.


Nem tudom, hány éves vagy, de a korombeliek többsége (fiúk, lányok egyaránt) albérletben él, és nem állnak jól anyagilag. Ettől függetlenül van párjuk, nem hiszem, hogy lenne összefüggés. Ugyanazt tudom mondani, mint a külsőnél: bizonyos nőket biztos érdekel, de a többséget nem.


A szüzességgel nekem nem lenne problémám, hiszen az úgyis hamar "elmúlik", ha hosszú kapcsolatot keresek, akkor igazán mindegy, hogy az elején szűz-e vagy sem, majd belejön. Mondjuk nekem alapból nincs túlzott szexuális igényem - lehet, hogy mást zavarna ez, de az biztos, hogy sok lány elfogadna így is. Ott vannak még a szűz lányok is, ők lehet, hogy még örülnének is neki.


Eddig nem ismertem a PUA-t, de most megnéztem az oldalukat, szerintem ezt hagyd a fenébe.

2013. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor lehet a pesszimizmus és az időhiány az oka hogy nem jutok egyről a kettőre.

2013. ápr. 4. 09:23
 6/11 A kérdező kommentje:
28 F
2013. ápr. 4. 09:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Általában nincs csók az első randin, legfeljebb ha nagyon nagy a szimpátia, akkor a végén búcsúzóul. Aki letapiz az első randin, azzal nincs második. Aki kimondja ezt a szót, azzal sincs.


Az első randin nem beszélünk még arról, hogy mi a szándékunk, mert azt sosem lehet tudni, mi alakul belőle.

Én nem csak baráti körön keresztül ismerkedek, a legutóbbi pasim pl love.huról volt, nekem bevált.


Nem ronda vagy és nem unalmas, hanem önbizalomhiányos. Pl viselkedj úgy, mint aki már nem szűz. Tudom, hogy ez így triviálisan hangzik, de a legjobb hazugság az, amit te is elhiszel. Velem egyszer megcsinálta egy srác, kicsit haragudtam rá, mikor megmondta, hogy amúgy ő volt az első, de megértettem.


Az albérletben nem "csövezik" az ember, én is albiban lakom, az az extra, ha valaki ennyi idősen nem.


A PUA pedig nem segít, hanem árt. De ha egy paraszttá akarsz válni, akit az összes értelmes lány lepattint, akkor hajrá.


25/N

2013. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Garantált, minden nőnél működő praktikák nincsenek. Néhány dolog, amit én alkalmazok:

1. neten nem ismerkedem, csak idióták, rondák és elmebetegek vannak fent. Tapasztalat.

2. Add magad, ne játssz szerepet. A PUA-t az értelmesebb nők átlátják, és leírod magad még a baráti körükben lévő nők előtt is.

3. Menj minden randira úgy, hogy lesz, ami lesz. Ha görcsölsz, az meglátszik rajtad és előnytelen képet mutat rólad. A nők a saját magával tisztában lévő férfit keresik, akire lehet támaszkodni, nem anyát keresnek a nőben.

4. Első randi séta, lehetőleg ne menj be vele sehova, ahol meghívni kellene. Ilyenkor az ismerkedés a fontos, nem az, hogy megmutasd milyen gavallér vagy. Ha mégis be akar menni valahova, a randi közben kell eldöntened, hogy akarsz e még vele találkozni. Ha igen akkor hívd meg (mondjuk ésszerű kereten belül), ha nem akkor külön fizessetek.

5. randi közben, végén kiderül, hogy érezte magát, az határozza meg megcsókold-e. Általában nem is kerülsz közel az privát szférájához első randin (40 cm belül, pl. ölelés), de az egy jó alkalom, de kell hozzá önbizalom, sok mosolygás. Ha rossz pillanatban csókolod meg a randinak is vége lehet. :D

6. szex témát ajánlatos szóba se hozni első randikon, mert azt tudatosítja rólad, hogy csak meg akarod kapni.

7. A randin a beszélgetés a legfontosabb. Tudj értően hallgatni, ne vágj a szavába és ne fejezd be a mondatait. Mindig találj beszédtémát, ne legyen kínos csend.

8. A vicces nem azt jelenti, hogy elmondasz favicceket. Az a humor, ha az adott helyzetre tud frappánsat mondani, de tud komoly is lenni. Nem szabad komoly dolgokból viccet csinálni.

9. Fontos, hogy tisztában legyél vele a nő nem valami misztikus lényt, aki előtt le kell borulj és imádnod kell, ha nem értesz vele, akkor is. Egyenlő felek vagyunk a nőkkel, ezért ne mindenáron akarj randizni. Ha nem illetek össze búcsút kell inteni és nem több randin keresztül görcsölni. Még akkor se, ha nagyon régóta egy randi se jött össze. Ezt a kiéhezettséget a nők megérzik.

26F

2013. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nehéz a randiig is eljutni egyébként manapság mindenki rohan és semmire nincsen ideje, ilyenkor azért eszembe jut hogy azért amire nagyon akarjuk arra van időnk..

Amikor egy randi lezajlott látszólag ideálisan az a baj hogy utána nem történik semmi, csak ígérgetések hogy majd valamikor találkozunk én keresem egyoldalúan lányt persze ésszel és aztán jönnek az űrbéli kifogások sőt sokszor még az sem csak hogy nem jó most..

Ebből én sajnos azt a konzekvenciát vonom le általában hogy nem érdeklem a nőt és le akar rázni. ÉS az az igazság hogy enyhén szólva nem dob fel ez a megoldás a részükről...

2013. ápr. 4. 09:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a randi után kitérő választ ad, hogy neki az a nap nem jó, akkor ajánlj fel egy másik napot, amit TE MONDASZ! Soha ne kérdezd meg mikor jó neki, mert azt mutatja tengernyi a szabadidőd és csak arra vársz, hogy vele találkozhass.

Ha nem ér rá a második ajánlott napon se, akkor köszönj el tőle: majd találkozunk. Ezután ne jelentkezz napokig. Ha addig nem jelentkezik kb. egy hét után írj rá, hogy mi a helyzet vele. Ha sérelmezi, hogy nem kerested eddig, mondd meg, sok dolgod volt. Most már valószínűleg meg tudtok beszélni egy következő találkát.

26F

2013. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!