Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy 4 napig nem tud elérni se telefonon se sehogy?! Nagyon friss kapcsolat, így a távollétem valódi okát nem szívesen fedném fel előtte. De azt se akarom hogy a bizalma megrendüljön bennem.

Figyelt kérdés
Még csak alig egy hónapja vagyunk együtt,így nem tudom hogy reagálna a helyzetre. Egy fajta természet gyógyász tanfolyam harmadik szintjére mennék, mely 4 napos,mely során semmilyen technikai eszközt nem lehet használni, amivel a kapcsolatot tudnánk tartani a külvilággal. A tanfolyamról további információt nem mondanék, mert már előre tudom hogy itt is jó néhány negatív választ fogok kapni ezzel kapcsolatban, mivel igen csak megoszlanak a vélemények róla. Van aki hisz benn, és van aki nem. Páromra természetesen nem szeretném ezt az egészet rázúdítani, azt se tudom hogy mennyire nyitott az ilyen dolgokra,elijeszteni nem akarom ezzel és nem szívesen tesztelném most az elején a reakcióját.
2014. júl. 21. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Jól kezdődő kapcsolat, ha már az elején nem akarsz vele őszinte lenni ...
2014. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el neki őszintén az egészet: ez lesz, kész.

Ne aggódjon nem raboltak el, nem volt baleseted stb... ezt előre szögezd le, beszéltek ha vége.


Ha meg nem bírná: előbb-utóbb úgy is kiderül. Minél később, annál kellemetlenebb lesz majd.

2014. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt, hogy tanfolyamra megyek elmondanám, csak nem szeretném annyira mélyen beavatni még ebbe a dologba.
2014. júl. 21. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minnél nagyobb a ködösítés, annál jobban fog gyanakodni. Ennyi. Most arra kérsz minket, hogy mi találjunk ki valami hazugságot?
2014. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Azt, hogy tanfolyamra megyek elmondom neked, csak nem szeretnélek egyenlőre annyira mélyen beavatni még ebbe a dologba."

Kicsit ki kozmetikáztam, hogy mit mondj...

Csak őszintén, ha nem mondod el így neki, honnan tudja miért nem ér el?, ebből még sértődés is lehet...

mond, el... :))

2014. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak ki ne vegyék a veséidet:D
2014. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Akkor valószínűleg beavatom..lesz ami lesz... Nyugi a veséimre vigyázok:D
2014. júl. 21. 15:23
 8/9 anonim ***** válasza:

És? Nekem tetszik egy lány, ő az ilyen agykontrollos tanfolyamok, meg ezotériás dolgokban hisz. Amikor ezt megtudtam, nem lett kevesebb a szememben, függetlenül attól, hogy elég szkeptikus vagyok az ilyen dolgokkal kapcsolatban.


Mondd el neki, hogy érdeklődsz az ilyen természetgyógyászati dolgok iránt, számodra ez fontos, hiszen már a harmadik szintnél jársz. És amúgy is, nemhogy 4, de még az 1 nap is sok lenne abból, hogy teljesen elérhetetlenné válsz. A digitális világunk rákfenéje, természetes, hogy mindenki zsebében ott a telefon, és bárhol elérhető.

2014. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:)
2014. júl. 21. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!