Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pici dolog de ez ad vmire okot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici dolog de ez ad vmire okot?

Figyelt kérdés

1 eve vagyunk egyutt a baratommal aki 30 eves. Nem vagyok feltekeny tipus stb , csak az elmult idoszakban sokat veszekedtunk, a szex, nem tudom, hogy az egyutt toltott ido miatt plusz a sok melo miatt fogyatkozott e meg, de az is kicsit kevesebb lett. ( heti 1 2 alkalom de az "minosegi" .) Es o sem panaszkodott, mg inkabb en lennek joban ra allva de o utasitott el, bar ez igy csunya szo, meertettem ot h faradt stb.


Az elejen megbeszeltuk h megtiszteljuk a masikat azzal h ha vmi van inkabb szakitunk egymassal.


Ma szaladgaltunk a varosban, es amig o beszaladt vhva en megvartam ot a kocsiba, es egy hulye kis dolgot vettem eszre.. egy nemregi ures feliteres uditos uveget, de ezt a fajta uditot nem szereti a baratom, nem hogy meg light legyen... kicsit elgondolkodtatott.... nagyon apromdolog meg idegesito lehet igy olvasva, de entenyleg mgbizok a baratomban, csak ez kicsit furcsa volt...

Szerintetek? Into jel lehet? Erdemes rakerdeznem vagy ez semmiseg? Koszi a valaszokat... 20L


2015. máj. 18. 15:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Utazhatott a barátod bárkivel aki szereti azt a fajtát, ez még rögtön nem jelent vészjelet.
2015. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Férjem itt ül mellettem. Szerinte ez intő jel, light üdítőt csak nők isznak szerinte. Kérdezd meg, hogy kit vitt az autóval.
2015. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Koszi masodik potn ezt irtam valaszba en is magambol kiindulva mivel enis csak ilyen light cukormentes azarokat iszok.... meg a baratomat ismerve meg a ahveri koret nem hiszem h barki foglalkozna a kaloriak szamaval...
2015. máj. 18. 16:13
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően lehet benne ráció. Ahogy egy jó nyomozó mondaná: az is gyanús, ha valami nem gyanús. Itt pedig már tényekről van szó. A barátod nem iszik kólát, a kocsiban pedig egy elfogyasztott light kólás palack volt. Ami biztos, hogy nem a pasid itta, viszont magától nem kerül oda. Kérdés: kinek a szájához tapadt az a palack ? Egy rég látott barát, vagy egy eltitkolt szerető....
2015. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hogy lenne erdemes rakerdeznem h ne legyen letamados? Sajnos en nem birok kertelni jol, csak egy az egybe kerdezekmra a dolgokra... telefonon este meg is kerdeznem mert melozik, en meg nem akarok hnap delelottig varni es idegeskedni..
2015. máj. 18. 16:14
 6/19 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


OFF: férfi is ihat light üdítőt, én is ittam ilyen szarokat régebben. Viszont leszoktam róla mert dugig van aszpartámmal, ne igyatok ti sem mert borzasztó egészségtelen. Igyatok vizet inkább.

2015. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Negyes haha.. de kb igen.. sajnos minden kis f..szsagotneszreveszek..


Amugy iszik kolat de ez egy pepsi light palack volt. Nem szereti a pepsit, a lightot meg vegkepp meg coca colabol sem.. hmm:((

2015. máj. 18. 16:19
 8/19 anonim ***** válasza:

Apukám cukorbeteg, mindig light kólát iszik.

A férjem is light kólát vitt magával a múltkor, ő nem cukorbeteg, de pont ez a fajta kóla volt itthon, neki meg tökmindegy: kóla-kóla, úgyhogy vitte ami volt.


Nem feltétlenül intő jel ez, bárkivel utazhatott a barátod. De még az is lehet, hogy tényleg egy nő volt az utasa, akár egy ismerőst látott meg az úton, vagy a buszmegállóban és elvitte egy darabon, vagy egy munkatársat. De lehetett egy férfi is, aki diétázik valami miatt, vagy csak megtette, vagy eltette otthon az első üdítőt, ami az útjába került. De akár az is elképzelhető, hogy a barátod volt figyelmetlen és ezt vette le a boltban a polcról, aztán már nem akarta kidobni, inkább megitta.

Ezerféle variáció lehetséges. Persze nem mondom, hogy biztos nincs mögötte semmi, de azért ennyitől még nem kell az ördögöt a falra festeni.

Ha idegesít, rákérdezhetsz és figyeld meg a reakcióját, hogy válaszol.

2015. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon pozitív akarok lenni,egy haverja itta,aki vagy ezt szereti,vagy csak ez volt a boltban.Vagy a barátod,mert nem látott mást hirtelen.De ha reálisan nézem,én egyből megkérdeztem volna ott a helyszínen,váratlanul érte volna a kérdés,és a reakciójából le lehetett volna szűrni hazudik-e.Ezt még megteheted,de ne telefonon kérdezd meg,hanem élőben,mert úgy látni fogod a mimikáját.Nincs ebben semmi,ez még nem hiszti,csupán egy kérdés.
2015. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Koszi, en sem gondolom kapasbol azt h megcsal csak furcsaltam.. sajnos ilyen regi noi ismerosok munkatarsak kilove, mert nincsenek neki:) De nem is idegeskedek, meg gondolom tovabb, mert ha annyira nem ttszene neki vmi h megcsaljon akkor menesztene.. meg en ugy ismertem meg ha vmi nem tetszik neki akkor, kozli nem finomkodik..

Csak azert meult fel bennem barmi ilyesmi, mert az elozo komolyabb csajaval 2 evig voltak egyutt abbol 1 ev volt ami komoly volt utana o elment kulfoldre, nem torodtek mar egymassal se de egy evig jo volt meg egymas arcaba mosolyogni ugy hogy mindkettojuk felreb..szott...

2015. máj. 18. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!