Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az milyen dolog, hogy elhagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen dolog, hogy elhagy a párom, mert a másik férfinek Audija van, nekem meg nincs kocsim?

Figyelt kérdés

Többéves kapcsolat volt, de már az elején feltűnt hogy nagyon kényelmes a párom.

Volt egy opel kadettem, de el kellett adni.

Azóta csak tömegközlekedéssel mentünk mindenhova, és nemrég közölte, hogy elhagy, és neki olyan férfi kell, akinek van saját kocsija, meg háza.

mert albérletben éltünk.

Miért ilyenek a nők?

kicsit magam alatt vagyok!



2014. ápr. 14. 21:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a popszakma.
2014. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Noydra ***** válasza:
100%
Kifogtál egy igazi pénzéhes r.i.bancot.:/
2014. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nő miatt ne legyél magad alatt kitartás ,majd jön egy normális aki úgy szeret ahogy vagy és nem a pénztárcádat nézi
2014. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lesz egyedül, hidd el!

(Vissza ne fogadd soha!)

2014. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy csak erre fogta rá?
2014. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Tanulópénzként fogd fel,kiderült hogy kivel éltél egy fedél alatt.Örülj, hogy ez most történt veled, és nem akkor mikor 1-2 gyerek is van.
2014. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Hey! A csajod olyan pénzéhes. Nem kell kapásból mindenkit lealacsonyítani a facetündérek szintjére. Sajnálom hogy pont rosszat fogtál ki de gondolj arra hogy te jobbat érdemelsz. Vesd bele magad az éjszakába. Nincs helye a komorságnak e vidéken!
2014. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Jó marketinges az exed... :D
2014. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%

jó reggelt. A jó nők 90%-a ilyen. A rondák nem persze.

De egy részük meg sem mondja hogy ez az igazság, hanem csak olyan kamu szövegeket tol, hogy "Petinek tök jó stilusa" " beindult a kémia".


Közben meg az anyagi dolgok allnak mötötte, csak lehet ők se fogják fel, vagy ha igen nem mondják.


Egyebkent alap történet.

2014. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ez miatt Nehogy emiatt szomorkodj.Én örülnék ha lelépne ilyen hozzáállásal.
2014. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!