Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen dolog az ha kavarsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog az ha kavarsz egy pasival akinek van felesége/barátnője esetleg. Jegyese? De úgy hogy a pasi kezdeményez?!

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 16:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
szemétség bárhogy nézve. Ultimátum: addig semmi, amíg ki nem dobja.
2015. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
azt hozzátenném hogy itt nem a pasi szeretõje a sz*r alak ...mert ha én szeretek valakit akkor nem csalom meg!!nem bantom!! és ez esetben ha a pasi kezdeményez és úgytesz mintha szingli lenne akkor nem te rombolod szét más kapcsolatát...ha a pasi ilyen akkor meg se érdemli a nõt!! csak azért van vele h legyen egy biztos támasza! az ilyenért meg nem is Már!!
2015. máj. 21. 17:04
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit mondok, hogy nem fogsz bevágódni a pasi barátnőjénél, az az egy biztos...

Oké, hogy a férfi kezdeményez, de ilyenbe soha nem kell belemenni.

2015. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
De miután kiderül és vele maradsz már téged is minősít.
2015. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Amelyik nő ilyesmibe belemegy, az jó nagy nullára értékelheti magát, én pedig elhiszem neki, hiszen ő biztos jobban tudja, milyen férfit érdemel..
2015. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem a legszebb dolog de elég gyakran megtőrtének az ilyen letagadom még a családomat is emberkék mindig olyan csajra útaznak akik befolyásólható.A környezetemben nem1-2ilyenről hallani sajnos.
2015. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
Attól függ, hogy a fiú másik kedvese is poligám-e. Ha találkoztam vele, és a nőnek is rendben van-a dolog, akkor miért ne?
2015. máj. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hat nemhiszem h a no is benne lenne...nonszensz, hiszen miert lenne tars abba valaki h megcsalja ot a ferje? :Dd
2015. máj. 25. 15:02
 9/21 anonim válasza:
100%

Azt hiszem, hogy itt is mint majdnem minden esetben a kommunikáción múlik a legtöbb, ki mennyire tud nyitottan beszélni a dolgairól (persze a megfelelő emberrel), ki mennyire tudja/meri nevén nevezni a dolgait amikor kell.

1. Ha kikezdett veled, tutti, hogy abban a kapcsolatban valami nincs rendben (nincs kielégítve, nem boldog...)

Én elsőre azt tisztáznám vele, hogy hogy is gondolta ezt, miért is "vagytok ti egymás mellett"

A beszélgetésekből nem minden, de sokszor sok minden kiderül, lehet olyat mond amitől megérted, hogy párja mellett miért kell egy harmadik is (jelen esetben Te). Na ezek után fog eldőlni, hogy lesz e folytatása a kapcsolatotoknak vagy sem, kell e még neked vagy sem. Ha a te vonzalmad is nagy feléje úgy is tud működni a dolog ideig-óráig "csak szex és más semmi" című műsor, persze ezt már te mérlegeled, hogy neked ez mennyire éri meg

A beszélgetés közben a testbeszéd is nagyon árulkodó tud lenni, csak figyelned kell (leginkább az arcát).

Milyen idősök vagytok, ill. hány év van köztetek?

2015. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hat ez az h en is azon az allasponton vagyok hogyha egy kapcsolatba egy harmadik szemely kerul akkor az a kapcsolat amugy sem lehet valami jo! :)

14 ev van koztunk.. :c Bar engem nem zavar..es ot sem zavarja!! Tehat! :)

2015. máj. 27. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!