Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle valami, ha a korkülönbségen kívül is van más dolog?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek tetszik egy srác.

EZ a srác az ő apukájának nagyon jó haverja mellesleg együtt is dolgozik vele. Barátnőm 15 éves a fiú most 25. Nem kicsi a korkülönbség, de én mondtam neki hogy ez nem számít.

Egyébként barátnőm nagyon jóba van a sráccal ha találkoznak mindig jól elvannak az állítása szerint (bele is van esve rendesen) ,de a fiú mondta barátnőm apjának hogy ha "legalább 18 éves lenne " akkor megpróbálná vele mert neki volt már 16 éves barátnője is...Mondtam barátnőmnek hogy lehet azért mondta ezt mert hogy egy apának aki mellesleg a haverja nem fogja megmondani a srác hogy "húú de bejön a lányod"...ezért tért ki előle, GONDOLOM ÉN.

Na,de az a lényeg, hogy a srácnak is tetszik barátnőm és barátnőm meg konkrétan meghal érte(már jó ideje),de az apukája eléggé fogja ilyen fiú téren és mellesleg még nem is volt pasija/barátja. És nem tudok neki segíteni hogy most reménykedjen még vagy hagyja az egészet? mert én már mondtam mindent,de ő azt hiszi hogy csak neki akarok jót és ezért mondok mást :)

Szóval segítenétek? (EZ megy már több mint 1 éve kb.)



2015. márc. 6. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan már... 10 év? Mi az manapság, mikor 16-18 éves csajok vannak 40-es 50-es pasik oldalán?! :)
2015. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne bátorítsd. Mennyire lenne életképes amúgy is a kapcsolat... xD Fiatalok vagytok és naivak... Még jó, hogy fogja az apja fiú téren, ha ilyen hülye. Én se engedném a 15 éves lányomra a 25 éves kan haveromat. Még, ha lenne 20, akkor talán, ha tényleg rendes gyereknek ismerem.
2015. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ezt mondtam neki....Na de ott van még a többi dolog is!
2015. márc. 6. 16:41
 4/12 A kérdező kommentje:
Teljesen normális srácról beszélünk nem valami kiéhezett szexmániásról hiszen az apukája is mindig mondja hogy normális gyerek.
2015. márc. 6. 16:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen normális, akkor sem való egy 15 és egy 25 éves ember egymás mellé. Se testi, se lelki fejlettségben. Azért egy 20 és 30 éves pár mindjárt másképpen festene. Nem a 10 év korkülönbséggel van a baj, csak a korosztályokkal.
2015. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én élek ilyen környéken, de itt az összes 16-22 éves nő - egy részükkel ismerkedni is akartam volna - mind a 40 év fölötti pasikkal lógnak, és dúl a szerelem.


Egykori 22 éves barátnőjelöltem most pl. egy 45 éves faszival él együtt, akinek van egy 19 éves lánya. Én meg ugye csak barátnak voltam jó, ahogy fogalmazott.

2015. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Hát a korkülönbség nem túl nagy dolog. Nálunk 12 év van. Decemberben összeházasodtunk, illetve már csak 1-2 hónap van a szülésig. 3 éve együtt élünk és 5 éve vagyunk együtt. Szerintem nyugodtan megpróbálhatják.


Én: 17/F; Párom: 29/N

2015. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt inkább ők döntsék el. Felesleges ezen agyalni, nem értek el vele semmit. De ha már több, mint 1 éve ez van, és még nem történt semmi, akkor én kételkednék.


Meg nem azért, de egy 25 éves pasi, még akkor is, ha nem szexmániás állat, akkor is bizonyos igényekkel áll már egy kapcsolat elé (amit, felteszem, a tapasztalatlan barátnőd nem feltétlenül úgy és akkor tud teljesíteni, ahogy és amikor kellene- nem csak a szexualitásra gondolok. 25 évesen azért lassanként egy tényleg komoly párkapcsolatra számít az ember, összeköltözés, családalapítás, hasonlók. A barátnőd meg 15 évesen gimiben, azt se tudja kicsoda meg micsoda, millió dolog fog változni az életében még, egyszerűen az élethelyzet miatt sem lehet rá tényleg komolyan alapozni, na meg azért sem, mert 15 évesen gyakorlatilag teljesen más ember, mint 25 évesen).


De a pasinak még ha tetszene is, és akarna is tőle valamit (ez utóbbit kétlem, mert akkor már lépett volna, elvégre volt rá elég ideje), akkor sem hiszem, hogy megtenné, mert az apja miatt... Van elvileg a pasiknál ilyen "bro-code", ugye, hogy haver nőjével/hugával/ezesetben lányával nem kezdenek. De még ha az apukája nem is lenne ebben a kérdésben érzékeny, mint mondod, félti a fiúzós dolgoktól. Egy ilyen féltős apuka meg, akármilyen jóban is van a sráccal, szétveri a 25 éves hátsóját.


Ez az én véleményem, így látatlanban és ismeretlenül. Reménykedni lehet meg szép dolog, de túl sokáig értelmetlen lenne- és szerintem a több, mint egy év, az már nagyonis túl sokáig van. Szóval szerintem ne bátorítsd.

2015. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó (8.) köszönöm a válaszod végre egy normális kifejtett választ kaptam :) Mondjuk válaszodból ítélve gondolom már érettebb vagy és tapasztaltabb , egyébként valahol én is ebből a szempontból néztem a dolgot.


Mindenesetre várom a többiek válaszát/tanácsát is vagy aki volt már ilyen rossz helyzetben... Létszíves írjátok le :)

2015. márc. 8. 22:40
 10/12 anonim ***** válasza:

7es, te most vagy kamuzol, vagy a mar felesegedet anno le kellett volna csukni kiskoru megrontasa miatt.

A kerdezonek meg azt tanacsolom, hogy a bnojevel egyutt a tankonyveiket bujjak, es okosodjanak az iskolaban ne pedig 25 eves kanegerek pocsere acsingozzanak. /teszem hozza, hogy amig 16 alatti a kislany, szinten megrontas.

2015. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!