Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 38eves pasi elso randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38eves pasi elso randin szexelni akar a novel ez "alap" dolog illyen korban, hogy elso randin mar van szex?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 07:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

38 éves nőként ha bejövünk egymásnak az első randin a férfivel akkor már nálam is alap a szex.

Minek várjak vele? A jót élvezni kell :)

Ha meg nem, váltani :)

2015. jan. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Csak 32 vagyok, de szerintem az lenne az alap, hogy előbb ismerjük meg egymást. A szex nem az ismerkedés része, hanem valaminek a csúcsa. Kortól függetlenül.
2015. jan. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem alap. És nem is a kortól függ. 20 évesen nem lehet az első randin szexelni? :D

Nekem volt olyan, hogy már az első randin megtörtént (mondjuk előtte nem randiként már találkoztunk) mert annyira odavoltunk egymásért. De volt olyan is, hogy randizgattunk hetekig, de én nem éreztem semmit, úgyhogy nem is lett semmi.

2015. jan. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
38éves ff vagyok,és nálam nem alap...sőt lehet meg se tudnám becsülni ha rögtön megkapnám..
2015. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne lehetne
2015. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem effektíve a szexet várják el egy érett nőtől, hanem azt, hogy érett nőként tudja mi a jó neki, tud határozottan dönteni és ha bejön neki a pasi nem áll le tökörészni mint egy huszonéves csajszi. Tudod egy bizonyos kor után már elvárjuk, hogy kinőjetek a "jajj most mit csináljak, ha csinálom ribi leszek ha nem akkor meg fap*na". Egy ilyen idős nőtől már elvárható, hogy tud dönteni és már roh@adtul nem az érdekli, hogy ki mit mond hanem az, hogy neki mi a jó. :)

Mert ez a nyünyögés már huszon éves csjnál is olyan dolog, hogy "oké hagyjuk inkább", de ott még érthető ha, elvégre még lány. De egy harmincas nő már azért legyen nő akinek nem mások mondják meg mikor mit döntsön és mások véleménye szerint éljen :D


A szex első randin nem alap, a döntési képesség alap. Az megint másik kérdés, hogy egy döntés képes harmincas nem áll le variálni, hogy mikor mit csináljon, hanem elkapja a férfit ha bizsereg aminek kell :D


Ez a fő különbség lány és nő között!

2015. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

A férfinak kötelessége próbálkoznia és csábítgatnia, a nőnek meg ellenállnia egy darabig, ha akar.


Alap, hogy minden randim végén például ha hazakísérem a lányt, akkor felkéreckedek hozzá "használni a WC-t". Vagy alapból szervezek olyan randikat, amikor meghívom magamhoz a lányt vacsorázni. Vagy egy randi végén azt mondom, hogy menjünk fel hozzám, mert van egy palack jó borom, azt megkóstolhatnánk.

Tehát a fiú kötelessége mindig próbálkozni, ha szexelni akar. Ha az egyik randin nem jön össze, akkor ott a következő, stb.


Nekem a legutóbbi lánnyal a 2. randin sikerült lefeküdni négy nap ismeretség után, az az előtti lánnyal meg a 4.-en, egy hét ismeretség után. Aki nem próbálkozik egyáltalán férfiként, az nem is kap "jutalmat".

21/F

2015. jan. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
8%
Te meg szuz vagy 38evesen?
2015. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

nem alap! szerintem ha már ismeritek egymást és azért randiztok, mert a kölcsönös szimpátia megvan és úgy alakul a randi, akkor van szex, ha pedig első találkozás és csak menet közben kezdetek szimpatizálni, akkor nincs. semmi sem kötelező és mindent lehet, amit mind mindkét fél akar.


de igazából csak gyanítom, hogy ez így van, mert rohadt rég nem randiztam, 8 éve van kapcsolatom... :o


30/N

2015. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
10%
1. Válaszoló nem lehetsz valami értékes nő! Rajtad akkor bárki átmenet akinek bejössz, és te is szimpatizálsz vele! Grat nem csak a tinik mega a 20evesek lehetnek ku**ák, ri***cok. Nem értem miért hangzik el mindig az a mondat h a Mai lányok olyan ri***cok. Ahogy elnézem volt honnan venni a példát!
2015. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!