Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Övön aluli ütés elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Övön aluli ütés elmondani a feleségnek, hogy a férjével együtt vagyunk már másfél éve? Úgyértem, hogy a pasi részére övön aluli?

Figyelt kérdés
Többször be akartam fejezni, mondtam döntse el mit akar, de nem dönt, nem változik semmi, de elhagyni sem akar. Én meg már nem bírom. Lehet nem érdemli meg, hogy kipakoljak, de néha meg úgy érzem, nagyon is...Miért én gondolkozzak azon, hogy ezzel esetleg tönkreteszem az életét, mindent elveszít?
2015. máj. 23. 07:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mekkora a korkülönbség köztetek? Van-e gyerek (esetleg több gyerek) a házasságukban? Lehetséges, hogy az anyagiak kötik össze őket...?
2015. máj. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:

Mind a ketten 40+ vagyunk, gyerek itt is, ott is, már nem kicsik, de még nem felnőttek, illetve majdnem.

Igen, a pénz is szerepet játszik abban hogy nem akar válni. Meg hogy az egész élete összeomlik, ha elválik...de miért én legyek tekintettel erre.

2015. máj. 23. 07:35
 3/63 anonim ***** válasza:
89%

Igen, az. De nem övön alulinak nevezném, inkább mocsok, aljas dolognak.


Belementél egy szerető viszonyba, tudtad az elején is, hogy van valaki, és évekig megfelelő volt. Most, hogy valami miatt berágtál rá, vagy csak szeretnéd dűlőre vinni a dolgot hirtelen felrúgnád az egészet.


Szeretőként 2 dolgot tehetsz, elfogadod továbbra is a szerető státuszt azzal amivel jár, vagy kilépsz belőle, és dobod a pasit a fenébe.

2015. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítva: jó néha pár órára mással összebújni, szexelni, beszélgetni, de utána hazamegyek a családhoz.

Ez a pasi nem akar ennél többet.

És másfél év után nem is tagadja.

2015. máj. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
20%

Ennyi idő alatt már el kellett volna döntenie ,mit akar ,sőt, már hamarabb.

Ritka, hogy a szerető miatt borítanak, de a tisztességesebb ember nem hülyíti a feleségét, sem a szeretőjét.Van olyan tökös, hogy a neje elé áll, és elmondja, mást szeret.


Ja, hogy az anyagiakat jobban szereti mint téged...?


Hát, te tudod, megéri e várni rá...

De a feleséget (bár nem ártana,ha megtudná9 én kihagynám belőle.Ő nem tehet róla,minek fájdalmat okozni.

2015. máj. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
92%
Azért azt hozzá kell tenni, hogy a párod jó nagy féreg ember. Úgy kezd bele egy másik kapcsolatba, hogy az előzőt nem képes lezárni, mert egy gyáva ember, és neked ez a férfi kell. Úgy viselkedtek mint az óvodások, hiába vagytok 40+ évesek. A nőt nem ismerem, de lehet akármilyen rossz feleségnek, ti ketten bőven túl tesztek rajta. F
2015. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
100%

5-ös:

"Ennyi idő alatt már el kellett volna döntenie ,mit akar, sőt, már hamarabb."



De hiszen eldöntötte!! Csak a kérdező nem látja, hogy a helyzet az, hogy a pasi a családot választja, ő meg csak kicsit a gőzt kiengedni kell.


(az meg, hogy mivel kábítja a szeretőt, és mi a valóság, teljesen lényegtelen. Lehet, hogy szereti asszonykát, de kell egy kis külön szex, lehet, hogy a családját szereti, lehet, hogy pénzügyi okai vannak, vagy csak szimplán fél váltani, persze a szeretőnek sosem fogja megmondani az igazi indokot, azzal nem lehet elé állni, hogy a feleségemet még mindig szeretem, de néha jól jön egy plusz menet).

2015. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
56%
Nem csinálnék ilyet,mivel semmit nem fogsz elérni vele.Vége lesz köztetek a dolognak,és ne gondold hogy a nő elhagyja a férjét.Egy ilyen esetem volt,mikor a nő kitálalt nekem abban reménykedve,hogy szétmegyünk.Nem jött össze neki,mert nem adtam meg neki ezt az örömöt.Mivel a pénz is szerepet játszik,nemhiába vannak még együtt.Amit adsz másnak,azt adja vissza az élet,lehet hogy a te házasságod is tönkremenne pluszban.Ultimátumot kell neki adni.Vagy lép és tesz komoly döntéseket,vagy meg kell szakítani vele a kapcsolatot,addig ne jelentkezzen amíg nem döntött.
2015. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

Utolsó, az én házasságom nem megy tönkre pluszban, én elvált vagyok, független.

3-as, mint már írtam, többször be akartam fejezni, mert ez nem állapot, többször szakítottam, kidobtam, megvolt a lehetősége, hogy békén hagyjon, elmenjen. Nem tette.

2015. máj. 23. 09:14
 10/63 anonim ***** válasza:
100%

"mint már írtam, többször be akartam fejezni, mert ez nem állapot, többször szakítottam, kidobtam, megvolt a lehetősége, hogy békén hagyjon, elmenjen. Nem tette."



Miért tenné? Neki nincs is ennél jobb állapot. Ott van az anyagi biztonság, a feleség, a gyerekek, a család, de ha akar egy kellemes estét, beszélgetni szeretne, vagy egy kis kényeztetésre vágyik, akkor ott vagy neki te is.

2015. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!