Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg, csak ennyit jelentett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg, csak ennyit jelentettem neki? 4 évet éltünk együtt. Elhidegültünk egymástól és részére megjelent a harmadik fél. Szét mentünk.

Figyelt kérdés
Kb 1 éve éltek együtt ezután, szét mentek.Úgy alakult újra kezdhetjük,de ez csak illúzió volt.Nem működött a barátság extrákkal a részemről.Azt mondta most nem akar semmi kapcsolatot jó neki,így a haverokkal.Ezt megértem.De most keresték fontos ügy miatt rajtam keresztül,de nem keres.Létezik,hogy ennyit ért az elmúlt évek a részéről?
2015. febr. 25. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Miért,hiszed,hogy fontos vagy/voltál neki? Hagyd békén!
2015. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csupán,mert 4 évet együtt éltünk.
2015. febr. 25. 18:26
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Létezik,ennél több év után is..a pasik márcsak ilyenek,mind kivétel nélkül..sokkal jobban jársz ha magadra koncentrálsz ..nem kellenek az életünkbe!!
2015. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bekken'Bauer ***** válasza:
Pont igy jártam .. éveket eldobni csakmert valami megváltozott,persze másik fél van a láthatáron,kialakul valami és már viszi is, aztán dől minden ami évek alatt le lett téve az asztalra. másik meg marad csalódottan ez a másik aki a rövidet húzta én vagyok. F
2015. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogyan lépjek túl rajta?Szeretném elfelejteni,szeretném,ha már nem fájna.Nagyon nehéz,mert itt maradtak az emlékek velem és nem tudok ezeken túl lendülni.Középkorú nő vagyok,barátaim nincsenek.Sajnos nem igazán sikerül így a gondolataimat más felé terelni.
2015. febr. 26. 04:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, az emlékeket meg hagyd... azok csak odakötnek megint.

Hogy érted, hogy nincsenek barátaid?

Valamikor csak voltak :O

2015. febr. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek van már családja.Az évek múlásával elkoptak a barátságok.Próbáltam felvenni a kapcsolatot velük,de sajnos,nagyon "el vannak foglalva".Általában csak akkor jelentkeznek,ha valami problémájuk van.
2015. febr. 27. 06:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igaz, én még fiatalabb vagyok, de semmit nem változtat a mondanivalóm lényegén! Hatalmasat csalódtam sok együtt töltött idő után a barátomban (miattam kb az egész életem feladtam, munkahely, albérlet, város, stb., MINDENT) és végül hazaköltöztem! Nagy nehezen helyre jöttem, de minden csak magamnak köszönhető! Pár napig sírtam, pakolgattam az emlékeket, sajnáltam magam, de ez nem mehet így tovább. Amíg a másik éli a vidám kis életét, majd pont én leszek az aki utána bőg? Eldob magától, mint valami koszos rongyot és majd még én sirassam? Hát a nagy túrót! Azt meg kell neked is tanulni hogy második esély már pedig nincs senkinek, mert ha valaki egyszer valamit elrontott, akkor utána sem lesz jobb, kutyából nem lesz szalonna. Én emiatt azért már pár csalódástól megkíméltem magam. Határozott, felnőtt, önálló nőnek kell lenni. Elkezdtem sportolni, új célokat tűztem ki magam elé: 10 km, majd félmaraton, maraton, versenyek. Tanulok nyelvet, fejlesztem a tudásom, járok tanfolyamra. Az pedig, hogy változik a testem, szebb, formásabb lesz, magamat teszem ezzel boldoggá és jól érzem magam a testemben! Hiszen Istenben is, járok alkalomadtán templmba, ez pedig a lelkemnek gyógyír. Kivirágoztam, a kisugárzásom jó és csak úgy kapkodnának utánam a fiúk, ha hagynám. Egyelőre jó nekem egyedül :) Remélem segítettem, fel a fejjel. 25/L
2015. febr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egyes kommentelokhoz : Na akkor van itt komment rendesen szoval ne mar hogy a pasik legyenek maaaar a disznok mar bocsi de nobol is van eleg diszno!ne mindeg a pasiban kell kereseni a hibat van eleg a nöbe is!


A kerdezöhöz

elég rossz erzes tudom az ilyen dolog a reszerol nem a kapcsolat eldobas lett volna a legmegfelelobb hanem pedig az apolasa es javitasa de ahogy irtad megjelent a 3. fel igy abba a dologba csak atlepett es kesz!de ha mar arrol van a szo hogy az elhidegules 2 ember reszerol megy alakulnak a veszekedesek konfliktusok valaki ezutan besokal!de ha neki jobb volt ugy hogy elment a 3.felhet akkor :S nem sokat jelentettel neki!

bar en az a tipus vagyok aki nem nem leszunk baratok kapcsolat utan ha elhagysz kesz vege nem letezem nem leszunk se baratok se s*** baratok semmi!

szoval az mar csak olyan kihasznalos dolog! seveled se nelkuled de azert megduglak a-a na az mar disznosag!

szoval nehez de felejcsed el!a fontos ugy miatt irj neki es kesz!nekerezsd !

26 F

2015. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!