Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha történne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha történne köztünk bármi belemenjek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy nagyon jó barátom, és hát eddig is jó párszor összejártunk úgymond szexelni. Kémia nagyon működik köztünk és jó egymással. Na most az történt, hogy először nekem lett egy barátom, akivel én már nem vagyok együtt, neki pedig lett egy barátnője akivel viszont még mindig együtt van, de ezzel szemben olyanokat ír nekem ami nem éppen tisztességes ilyen helyzetben.

Jövőhéten találkozunk, elkísér majd valahova, mert nem akarok egyedül menni. Ha esetleg bármi történne akkor legyek engedékeny, merthogy nekem már úgysincs kapcsolatom, vagy álljak ellent merthogy neki ott a barátnője? Mit tegyek? Már így is azt írta, hogy majd meg fog enni ha találkozunk.


Köszönöm szépen a segítséget!


2015. máj. 31. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a szexkapcsolat hátránya. nehéz abbahagyni,ha jó,és nem biztos hgy egyszerre vagytok szabadok. Rajtad múlik mi lesz,mert Ő úgylátszik megcsalná a barátnőjét,és eszébe se jut,hogy ezzel a te szemedben is zuhanna. A barátnő,és kettőtök érdekében, remélem van benned elég gerinc.
2015. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Álmodba?:DD
2015. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Jó lenne ha egy kicsit tisztelnél egy kapcsolatot.
2015. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Valóban meggondoltam, hogy jó lenne. De én nem szeretnék egy kapcsolatot sem tönkretenni egy kósza szexért.


3-as, eddig sem én voltam aki a másikra úgymond rámászott. Amikor szinglik voltunk hagytam, ez gondolom természetes. De amikor én kerültem párkapcsolatba, ő csak szóban hülyített, tenni nem tett semmit, most pedig megint ez a helyzet, de nem tudom mi lesz ha találkozunk.

2015. máj. 31. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem, akkor sem természetes, hogy egy csak barátnak hagyod, hogy rád másszon, ha épp szingli vagy. Vagy te ilyen mindenki Zsanettja, Marija, Klárija stb. vagy? Ne legyél idióta, engedd el a srácot!
2015. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kapcsolatnak indultunk, több okból nem működhetett, így idővel legjobb barátok lettünk, csak a szex megmaradt.

Sőt.. én nem vagyok senkinek senkije.. ő volt a második férfi akivel lefeküdtem és még mindig nincsenek többen.

Továbbá nem azzal van gond hogy el tudom engedni vagy sem... mint barátok kísér el valahova nem mint dugópajti.

Ez csak egy felmerülő kérdés volt és mint írtam én nem akarok egy kapcsolatot sem tönkretenni de a gondolattal mégis jó volt eljátszani.

2015. máj. 31. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
A csak barátok nem dugnak egymással. Csak szólok. Keress egy másik ipsét!
2015. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondj ellent és ne feküdj le vele.
2015. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha lefekszik veled és megcsalja a barátnőjét, akkor az a kapcsolat alapból rossz. Mert akkor ennyi erővel bárkivel megtenné. Ha nem veled, akkor majd mással.

Ha ő is szeretné és te is, akkor feküdjetek le, érezzétek jól magatokat. Ha ő el tud számolni a lelkiismeretével, akkor te se érezd magad rosszul emiatt.

2015. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza. Mindenki vigyázzon a saját tanyájára, annyit is ér a kapcsolata annak, aki csalja a másikat.
2015. júl. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!