Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? Belemenjek ebbe a fura kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval ez a történet kicsit hosszúl előre is bocsánat érte, de van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. Eddig nagyon jól elvoltunk, mert munkatársak vagyunk, de neki köztudottan van egy barátnője akit minden munkatársunk ismer. Mindenki jóban van mindkettejükkel, viszont ma egy kicsit közelebbi viszonyba kerültem a sráccal mint kellett volna. Ne értsetek félre, nem feküdtem le vele, de randikat tervezün úgy, hogy ott a barátnője... nem tudom mit akar, nagyon rendes embernek ismertem meg, nem tudom kinézni belőle hogy megcsalná a barátnőjét, de még is randizni akar... azon gondolkodom hogy lehet csak kihasználna engem titokban, aztán mikor minden megtörtént csak egy jó sztori lennék... nem tudom mit tegyek, mert nekem már hónapok óta nagyon tetszik... szerintetek?



2015. ápr. 12. 22:52
 1/5 RRR ***** válasza:
szerintem csak egy kalandnak akar.....
2015. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérlek, ilyenbe ne menj bele. Tudod, hogy te lennél ott a fekete bárány?
2015. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy be akar venni teged egy harmasba a baratnojevel
2015. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármi meg történhet , lehet a párjával valami nem stimmel és keress egy másikat akivel jó minden. Az is lehet szakítana a barátnőjével és veled lenni , az is hogy kihasználna csak. De bárhogyan alakulna , abba gondolj bele ha mellette meg teszi ezt melletted nem fogja? Innentől kezdve , bárhogyan is alakulna csak rágódnál az egészen.
2015. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szerintem biztosan nem akar új kapcsolatot, hiszen a barátnőjével nagyon jól elvannak, pont ezért akartam elfolytani hogy mit érzek iránta... de miután randit kért, ez teljesen felborult, és össze vagyok zavarodva....
2015. ápr. 13. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!