Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem a volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a volt barátnőm nővérébe! Szerintetek merjek kezdeményezni? 40F

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne. Mert ha erős jellem úgy el fog zavarni hogy csak lesni fogsz és meg is fogod érdemelni.
2015. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mért érdemelném meg hogy elzavarjon?
2015. jún. 12. 14:45
 3/13 anonim ***** válasza:
2 Egy normális ember nem kezd a testvére, barátnője, rokona exeinek egyikével se. Tudod?
2015. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3+ És nem vall erős jellemre a másik féltől se, ha egyáltalán belekezd egy ilyenbe.


Tudok olyan fasziról aki az exének a húgával kezdett, és úgy megbánta, mint kiskutya aki hetet kölykedzett, mert évek óta ez miatt az ügy miatt nem mer az exénél jelentkezni, pedig majd bele pusztul, hogy beszélhessen vele..

2015. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De az érzéseknek nem lehet parancsolni!
2015. jún. 12. 14:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég gusztustalan dolog, hogy potenciális partnerként néztél a volt barátnőd nővérére, ameddig együtt voltatok. Mert ugyebár ha addig tabu lett volna (mint a saját vérrokonos), akkor most sem vonzana.. ha a saját anyádról kiderülne, hogy vér szerint nem is az, attól még nem tudnád megváltoztatni a hozzá fűződő érzéseidet. Szóval kezdeményezz, ha akarsz, legalább más is tisztában lesz a jellemeddel, a csaj pedig jó eséllyel felháborodik és elhajt. Pont a húga után akarjon második lenni egy leselejtezett pasinál? Vagy pont azzal akarjon kezdeni, aki fájdalmat okozott a testvérének? Nem hinném, hogy fontosabb lenne bimbózó szerelmetek számára a családjánál, de ha mégis, akkor zsák a foltját.
2015. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5 De lehet, már aki akar?:D


Szerintett az említett esetben ki vesztett a legnagyobbat?


A faszi, hiszen évek óta majd bele pusztul hogy beszélhessen az exel.Évek óta, és úgy szégyeli magát ez miatt az eset miatt, hogy még..


Akkor megérte?:D

2015. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"De az érzéseknek nem lehet parancsolni!"

Amit te érzelemnek nevezel, az a farkad, és annak lehet parancsolni. Ha te nem tudsz, az a te bajod. Belelovalni magad egy ilyen gusztustalan kapcsolatba vagy kezdeményezni viszont döntés kérdése, nem érzelem.

2015. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt sokáig, és nem is váltunk el haraggal! Fiatal volt még!
2015. jún. 12. 14:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem értem ,hogy mitől vagytok így felakadva... én is az exem hugával vagyok már 4.éve és boldogok!

Pedig anno még csak álmomba se gondoltam rá mint potenciális partner

2015. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!