Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségek, akiket megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, akiket megcsalt a férj, hogyan tettétek túl magatokat rajta?

Figyelt kérdés
Ha kiderül, hogy nem egy véletlen botlás, hanem hosszú ideje(évek) óta egyvalakivel szerelmi viszonyt tart fent, tudnátok még bízni benne? Nem agyalnátok rajta, hogy most éppen mit csinál, hol van, ha éppen később ér haza? Még ha meg is ígéri, hogy szakítanak.
2015. jún. 14. 05:44
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy!Szinte minden nap a fejéhez vágom!
2015. jún. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Évek munkájával és kemény akarattal. Elváltam, új életem van. És ha azzal jön bárki is, hogy de hát a gyerekek, a lakás, stb.., két gyerekkel tettem meg. És mindannyian boldogabbak vagyunk. A volt férjem is :)

És csak egy jótanács: nehogy elhidd, hogy abbahagyja. ha egyszer megbocsátod neki, megteszi többször is. Max jobban vigyáz a következőnél. Te pedig ülhetsz otthon és várhatod haza finom vacsorával. Ennél többet érdemelsz, nem?

2015. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A terhességem alatt kezdte és a fél éves babánk mellett jöttem rá, hogy végig hazudott... Megpróbáltam megbocsátani a gyerekünk miatt és ő hirtelen mintaférj lett, hogy ne dobjam ki, de nem ment. Valami elszakadt bennem, amit már sosem lehetett visszavarrni. Egy évre rá bejelentettem, hogy válni szeretnék, ő pedig kénytelen volt elfogadni. Piszkosul nehéz volt, de a szerencse mellém állt hál'istennek, így mindent sikerült megoldanom egyedül. Jó döntésnek tartom, nem bántam meg. Ahogy azt sem, hogy adtam neki még egy esélyt, hátha... Nem jött össze, ez van. Ennél gerinctelenebb dolgot nem lehet megtenni egy kismamával, aki otthon ülve várja a férjét.

Ennek ellenére békében váltunk el. Sokat segít a kislányunk körül, a tenyerén hordozza és a válás is békésen ment. Mint embert és apát még mindig szeretem, de a kettőnk jövőjét gerincbe vágta az a nap, amikor lebukott.

2015. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem buktam le, de ha megtörtént szólok az addigra ex asszonynak, hogy írjon ide.
2015. jún. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy arról az oldalról ez milyen vicces tud lenni. A haveroknak biztosan bejön ez a nemtörődömség. Asszonyt meg sajnálom...
2015. jún. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld! Sok évet "dolgozott" azért, hogy így legyen.
2015. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!