Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan aki egyetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki egyetlen, futó kaland erejéig megcsalta a párját, és együtt maradtak?

Figyelt kérdés

Olyan aki nem mondta el párjának, és nem is bánta meg a dolgot?

Légyszives tényleg csak az írjon, akinek volt ilyen az életében.



2015. jún. 17. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jóval fiatalabb nővel. Egyértelműen nem illettünk össze, de izgalmas volt. Ő is meg én is sokat tanultam. Egyáltalán nem bánom, elvileg erkölcstelen meg ilyenek, a valóságban minden szempontból nyertünk rajta.
2015. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mi a francot nyertél rajta?!
2015. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bar nem vagyunk egyutt mar,de egyutt elunk meg,rafoghatjuk hogy egyutt vagyunk.Nem bantam meg a dolgot,egyszeri alkalom volt,nem tudom lesz-e folytatasa,eddig nem volt,ha kulon laknek se lenne lehet.O a fonokom amugy,de nem kulonosebben valtozott semmi ettol az alkalomtol,illetve probal birtokolni (de minden alkalmazottat vegulis,akikkel semmi nem volt,azokat is.mostaniak kozul senkivel semmi nem volt ez tuti),rafoghatom hogy feltekenyseg szeru dolgokat ad elo,de reendkivuil jol elveszekedunk ezeken.
2015. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

13 éve történt, csupán 1 alkalom volt.

Nem bántam meg, de nem tenném meg újra (vagy ki tudja?).


Párom nem tud róla. Soha nem is tudhatja meg.

2015. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!