Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akivel tavaly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel tavaly együtt nyaraltam és csak csókolózás meg ilyesmi volt köztünk, de folyton nézett és keresett engem meg szerelmet vallott. Vajon télleg szeret? Vagy csak egy kaland vagyok neki?

Figyelt kérdés

De nem jöttünk össze mikor visszaértünk a nyaralásból.Fél év múlva megint keresett és lefeküdtünk.Aztán ez csak egy egy éjszakás kaland volt.Fél éve nem hallottam róla,csak azt tudom,hogy még mindig meg van neki az a 2 éves kapcsolata egy csajjal akit nem tud lerázni.Most megint együtt nyaraltunk.4 óra hossza után már egymás kezét fogtuk másnap le is feküdtünk.Egyszerüen nem tudunk egymásnak nemet mondani.Aztán féltékeny lett mert más sráccal is beszéltem.Amúgy a bnőjét nem szereti csak a csaj "fogva tartja" és zsarolja:S:(

És a nyaralás utcsó napjaiban nem szólt hozzám,de folyton keresett engem és jött utánam,ha boltba vagy diszkóba mentem.Utolsó este megint volt egy kis petting szerű köztünk.DE visszafele utón csak én fogtam az ő kezét ,ő nem fogta meg az enyémet.Mindenki látta rajta,hogy szomorú.A haverja mondta,hogy sose látta még ilyennek.És hogy mások azt látják,hogy izziik és vibrál körölöttünk a levegő.Azt mondta azért nem próbáljuk meg a járást,mert fél,hogy nem tudna engem boldoggá tenni.Mások szerint pedig fél mert én vagy neki az első csaj akibe SZERELMES és fél ha járnánk elmúlna ez a varázs.Jövöre is együtt nyralaunk ha minden igaz.,Szerintetek várjak?Vagy írjak neki smst?:DE mit?Arra gondoltam ,hogy írok neki egy ilyet:"Honnan tudod,hogy nem lehetnénk boldogok,ha meg se próbáljuk"

Segítsetek,nagyon hiányzik!Mit tegyek?


2008. jún. 27. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!

írj neki szerintem. Bár nekem ez a "félek nem tudlak boldoggá tenni, ezért nem járunk" szöveg kicsit gyanús.. kérdezz rá mindenképp mit akar! és mivel zsarolja a barátnője,miért nem szakít vele?

2008. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először csak azzal,hogy föl vágja az ereit.Aztán csakhogy ezt meg is tette és kózházba kerrült.És sehogy sem bírjí ott hagyni a csajt és a szülei se nagyon engedik!De csak ritkán taliznak!!!A csaj bolond...
2008. jún. 27. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
uhh ez elég gáz ...
2008. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!