Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férjemnek volt egy rövidebb viszonya, pár éve. Együtt maradtunk, de azóta folyamatosan az jár a fejemben, hogy megcsaljam én is őt, mert addig nem tudok megbocsátani. Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Ezt hívják súlyos bizalom vesztésnek, nagyon nehéz visszaállítani,ha lehetséges egyáltalán.

Azért,mert ő igen,te miért?

Legyél gerincesebb nála.

Válj el,ha nem működik a dolog,de szerintem ne csald meg.

2015. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Engem az ex ferjem megcsalt es sztem azert ne csald meg h visszavagj, ha megcsalod akkor tedd ezt egy olyannal akinek nem tudsz ellenallni, ilyet pedig nem kell keresni, majd hoz az elet:-)


A megbocsajtas/elengedes nehez, de ezekhez a dolgokhoz ido kell es ido el te is tul tudsz majd ezeken a serelmeken lepni (tapasztalat).

2015. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Velünk is ez a helyzet...èvekkel ezelőtt tõrtènt...èn mèg akkor megmondtam neki, hogy Egy napon, ami talàn el sem jön soha, visszakapja mèg ezt...:P Tudomàsul vette...:) De èn ezt nem sunyin , titokban csinàlnàm sőt tuti rögtön elmondanàm neki...
2015. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak olyannal kinek nem tudok ellenállni majd valamikor ha lesz olyan,minden jött menttel nem.természetesen.Én nem mondanám el neki,magamnak kell ez az érzés!
2015. jún. 24. 19:43
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha ilyen szempontból erkölcsileg több vagy mint a férjed akkor utána egy nullának éreznéd magad. Nem lenne jobb, sőt rosszabb lenne minden. Bocsáss meg vagy lépj tovább, de ne alacsonyítsd le magad szánt-szándékkal szerintem.
2015. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Pár éve és még mindig ezen rágódsz?Ha együtt maradtatok akkor nem reménytelen,viszont ha ennyire nem tudsz megnyugodni tedd meg te is.Lehet hogy csak a kíváncsiság hajt.Nem lehet könnyű évekig rágódni.
2015. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg a 2005-ös Revolver című filmet, ha érted a film lényegét és mondanivalóját akkor választ kapsz a kérdésedre.
2015. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

"az jár a fejemben, hogy megcsaljam én is őt, mert addig nem tudok megbocsátani"


Ez nagyjából a 15-16 éves hülyegyerekek szintje.

2015. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Család mellett félredugni sem sokkal érettebb dolog...
2015. jún. 26. 15:34
 10/14 omba ***** válasza:
65%

Én nem hiszem, hogy egyetértek veled ezzel a "vissza-csalás" dologgal , viszont nem is vagyok a helyedben.


Ha a te belsődnek ez így volna megnyugtató - én elhiszem, láttam én már sokféle dolgot az életben.


Abban látok egy kis ellentmondást, hogy a bármiféle jöttment, és az nagy ellenállhatatlan között azért jókora sáv van.

Ha valami olyan férfival találkozol, akivel elsodor a vágyad, az nem megcsalás lesz, hanem válás.

2015. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!