Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy fiú akivel egy hétig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cintikeke kérdése:

Volt egy fiú akivel egy hétig jártam. Utána már nem.! Folyamatosan beszelgettünk pénteken elmondta h szeretne engem még meg hogy szeret.! De péntek óta semmit nem tudok rola, nem irt meg semmi?

Figyelt kérdés
Mit csináljak vagy mit jelent ez? Vegyem ugy hogy már nem kellek neki?
2014. júl. 13. 18:03
 1/3 anonim válasza:
Szerintem talált valaki mást. Velem is pont ugyan ez volt csak egy lánnyal. és nem szolt hozzám azota
2014. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fura..!!

Az unokatestverenek tetszem es megakar szerezni..

Tegnap ramirt a pasi akivel jartam(fentrol irtam rola)

hogy mi a helyzet x.szemelyel en pedig megtudtam hogy kavar egy x.szemelyyel es megkerdeztem h vele mi a helyzet..

Erre azt irta forduljak fel es le is tiltott...

Mit akarhat¿¿¿¿¡¡

2014. júl. 15. 17:01
 3/3 A kérdező kommentje:
????
2014. júl. 16. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!