Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az osztálytársnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársnőm legjobb barátnője, hogy kezdjek neki ennek az egésznek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, van egy nagyon jó barát osztálytársnőm, ma is karon fogva sétáltunk vissza a suliba kajáról, meg puszilgatott az utolsó órán. Mindez csak barátság, semmi több!!


Ennek az osztálytársamnak van egy legjobb barátnője, akit ma láttam először, de csak facebookon.


Az osztálytársamnak írtam este, hogy mutassa majd be a lányt, de már nem volt fennt.


Írjak neki most SMS-ben egy üzenetet, hogy mégis ki ez a lány, tehát érdeklődni a barátnője iránt.


Vagy ráér holnap suliban?


Köszi!:)



2013. ápr. 3. 22:02
 1/1 anonim válasza:

Majd csak holnap a suliban. Nem kell elsietni semmit! Túl rámenős-érdeklődős leszel, az pedig csak nagyon kevés alkalmakkor ideális szerintem.

23/L

2013. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!