Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít az, ha mással ismerkedek, de se csók se testi érintkezés nem történik?

Figyelt kérdés
23/L vagyok párkapcsolatban, megcsalásnak számít ha beszélek fiúkkal ? se csók se semmi nem történne sőt azt is közölném, hogy párkapcsolatban élek, kizárólag baráti jellegű kapcsolat érdekelne (nem extrákkal) és természetesen szavakkal sem csalnám meg a párom aki nagyon szeretek és a beleegyezését adta, hogy új embereket ismerjek meg ha kedvem tartja mert bízok bennem.

2015. júl. 16. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez így nem megcsalás, mitől lenne az?

Viszont a fiúk nem szoktak "csak baráti" célból ismerkedni idegen lányokkal.

2015. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem. De elárulok egy dolgot, amit a saját bőrömön tapasztaltam: a férfiak nem ismerkednek nőkkel, csak akkor, ha szinglik. Ilyen esetben pedig ha megkedvelnek, akkor bepróbálkoznak, ha meg nem, akkor nem lesz tartós az ismeretség.

Ez most a netes ismerkedésre vonatkozik persze.

2015. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de miért nem? :(
2015. júl. 16. 00:16
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Ti fegyházban éltek???
2015. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mármint a fériak miért nem nyitottak barátságra nővel?
2015. júl. 16. 00:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert nem. Máshogy működnek, mint mi. Én is kíváncsi lennék, hogy ennek pontosan mi az oka, de higgy nekem, így van, én megtapasztaltam elégszer:)
2015. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem megcsalás, de miért fiúkkal akarsz barátságot, miért nem barátnőt?

Áááámítástechnika!!! kiskedvencem szia :)

2015. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem számít megcsalásnak.

Viszont, szerintem nem túl jó ötlet, ha azt szeretnéd, hogy a párkapcsolatod zökkenőmentes legyen.

Amúgy szerintem, nincs barátság férfi és nő között.

Nem tudom az előttem lévő,miért lett ennyire lepontozva, de a kérdését én is fel tenném.

Miért pont fiúkkal akarsz ismerkedni,miért nem lányokkal?

2015. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás, normális dolog.


Viszont nekem van barátom és így is megismerkedtem fiúkkal. Ők tudták, hogy van barátom és mégis haverok lettek, később barátomat is megismerték.


Szerintem meg nyugodtan ismerkedhetsz fiúkkal és lányokkal is egyaránt. Aki szimpi és jól kijöttök, ez számomra nemtől sokszor független, inkább a személyiség számít.

2015. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem
2015. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!