Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalasnak szamit ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalasnak szamit ha nem volt sex a kapcsolatunkba csak csok stbstb es vmi miatt nem beszeltunk kb10 napig mikor pedig irtam neki azt mondta hogy massal van vége. Ezt nem előbb kellett volna letisztazni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 12. 23:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

1000 és 1000 sebből vérezve mondom, hogy te,

te pedig azt hogy én.

Itt a világunk vége legelején!

2015. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez mióta felnőtt párkapcsolat?

Ha ő ilyen, akkor babám így jártál, és szerintem annak számít.

2015. júl. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Úgy őszintén, nem teljesen mindegy? Jobb lesz neked tőle, ha megszavazzuk, hogy igen, téged bizony megcsaltak, most kezdheted magad sajnáltatni és minden pasi egyforma? Vagy mit szeretnél ezzel elérni?


Igen, előbb kellett volna, és igen, egy bunkó paraszt, de tök mindegy, hogy megcsalásnak veszed-e vagy nem. Szerintem egyébként nem az. Én onnantól veszem megcsalásnak, hogyha még miután ez megtörtént, egyszer is visszamegy hozzád, megcsókol vagy csak úgy beszél veled, mintha együtt lennétek. Ha vslaaki nem képes emberi módon viselkedni és szakítani, az baj, de nem a megcsalás a szó rá.

2015. júl. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

sms-be vagy facebookon szakított?

Szép.

Legközelebb jobbat válassz.

2015. júl. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Megcsalás,és igen. előtte kellett volna letisztáznia. Azt is megfogja csalni,biztos lehetsz benne. Neki nincs gerince.
2015. júl. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Nem sajnaltatnam magam, en nem szoktam.

Csak azert kerdeztem mert azota ujra beszeltunk es azt mondta hogy szeretkezni akar velem ha talalkozunk

(ö most kapcsolatban van )

Ekkor gondolkodtam el hogy a multkori viselkedeset akár megcsalasnak is vehetnem. Vagy?

2015. júl. 13. 09:42
 7/17 A kérdező kommentje:

4esnek.

Nem szakitott sehogy. Csak egyszeruen irtam neki ugyanugy mint maskor es akkor mondta hogy neki van mar vki mas.

"Legkozelebb valasza jobbat"-szerinted rávan irva a homlokara hogy s#ggfej?

Most azt honnan tudhatom elore ?

2015. júl. 13. 09:50
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb azt kellett volna letisztázni, hogy köztetek mi van? Mert nem vagyok biztos abban, hogy tudatosult benne, hogy te ezt egy kapcsolatnak gondolod. Elég éretlennek tűnsz. Így aztán felesleges minden továbbin filozofálni. De ha mással van és lefekszik veled, akkor az megcsalás lesz, de nem feléd. Ő hűtlen lesz, te meg egy buta liba, aki hagyja, hogy kihasználják.
2015. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"szeretkezni akar velem" nemtudom miért, de itt felsikítottam, mint egy kis malac :D

Az ilyen nőcsábászokat úgy meg veretném. A kedvemért nem vonod kérdőre facen nyilvánosban? Azzal boldoggál tudnál tenni egy senkit, vagyis engem.

2015. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8 as

"eretlennek tunsz" -Lehet eretlennek tunok ebbol amit leirtam DE nem tudod az elozmenyeket. Elotte honapokig beszeltunk talalkozgattunk stb. en elégge meggondolt vagyok a szex terén ezert nem fekudtem le vele egeszen eddig.

Mikor utoljara talalkoztunk es elvaltunk azt irta nekem hogy szerelmem stb.


Mond miert tunök/tüntem eretlennek?

2015. júl. 13. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!