Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez már megcsalásnak számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már megcsalásnak számít, akkor is, ha nincs mögötte semmi romantikus jellegű érzelem?

Figyelt kérdés

A férjem egyre inkább tesz a közös életünkre. Neki minden megfelel úgy, ahogy csinálom, csak neki ne kelljen véleményt mondania vagy csinálnia valamit.

Az egyik legjobb barátom nem olyan régen vált el és egyedül neveli a lányait. Elkezdtük megbeszélni a problémáinkat és egyre több dolgot közösen oldunk meg. Pl. egy időben kellett volna oltásra vinnie a kicsi lányt, nevtanba meg a nagyobbat, így én vittem a sajátommal együtt a kicsit dokihoz, kapott egy állásajánlatot, de heti 1* tovább kell lennie, így nem tud a lányokért menni az oviba, bölcsibe, ezeken a napokon én megyek értük, ő elvisz kocsival bevásárolni, hogy ne kelljen 3-4 alkalommal fordulnom, vagy vigyázunk egymás gyerekeire amíg a másiknak dolga van, főzök is nekik, ha neki nem fér bele az idejébe. Szoktunk közösen gyerekprogramokra is menni.

Meg sem fordult a fejemben, hogy ez baj lehet, amíg édesanyám nem szólt, hogy ő bizony ezt nem tűrné a férjem helyében, mert ez már megcsalás. Szerintetek is az?


2015. júl. 20. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Megcsalásnak nem mondanám, de nem csodálnám, ha rosszul esne a férjednek, nekem biztosan rosszul esne.

Persze evvel nem azt mondom, hogy ő nem hibás, de ha neked gondod van a hozzáállásával, inkább üljetek le, és beszéljétek meg, mint hogy más férfival töltsd az időt nagy részét.

2015. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog így szerintem, hogy te elvileg társsal élsz, ha függetlenek lennétek mindketten teljesen rendben lenne. Én szóvá is tenném a férjed helyében.
2015. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
A férje mint írta, tesz magasról rá, mit csinál a kérdező. Szerintem ilyen helyzetben nem csinálsz semmi rosszat, viszont én ilyenkor már leülnék vele beszélgetni, hogy ha így folytatja, el akarok majd válni.
2015. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Ez egyáltalán nem megcsalás,én is azt tenném a helyedben, sőt el is válnék a férjemtől...
2015. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megcsalás..? Nem. Azt kapod meg mástól, amit a férjed nem hajlandó nyújtani, mert nem érdekli, vagyis segítséget, támaszt, barátságot. Nem a férjednek kellene ezt "nem tűrnie", hanem neked, elméletileg ő a társad, és mégis mással kell megosztanod a hétköznapotok problémáit. Ezeket az ügyeket nem egyedül kellene a válladon hordani, hanem a férjeddel közösen, ő viszont mossa kezeit, és az sem érdekli, ha valaki más teljesíti az ő kötelezettségeit is. Miért van szükséged a férjedre?
2015. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!