Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm,3 év ismeretség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gus76 kérdése:

Barátnőm,3 év ismeretség után megcsalt a kollégámmal. Azóta is a kollégám. Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Még én mutattam be őket egymásnak 1 hónapja, álmomban sem hittem volna, hogy ez lesz. Már másnap rájöttem (levelezés) és természetesen elhagytam ás mindkettőnek beolvastam (kiadtam a dühömet). Persze fáj az egész. A legrosszabb, hogy a kollégát nap mint nap látom, és úgy tudom folytatják a viszont. Minden véleményt, segítséget köszönök. Én eszem, sportolok, élem tovább az életem, de szeretném minél előbb kiheverni ezt a beteg helyzetet. Mit tanácsoltok?

2015. júl. 21. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen sz_rháziak, akkor csak nyertél azzal, hogy kikerültek a közeli körödből.
2015. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem nagyon lehet mit mondani csak a szokásos hogy majd az idő segít buli,haverok,csajozás,hobbi és a legfontosabb az nő nem érdemelt meg téged az ilyenért nem kár előbb-utóbb megcsalt volna mással.A kollégára meg ne figyelj nyílván nehéz de ne hagyd hogy lássa rajtad mert csak annál jobban fogja élvezni.Ne foglalkozz velük és ők sem fognak foglalkozni veled..
2015. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megpróbálod tök jól érezni magad a bőrödben és ezt is mutatni. Elég s3ggfej munkatársad van neked is, barátnődről már nem is beszélve.
2015. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, olyan jókat írtok. Igen, barátaim is ezt mondták, itt én nyertem (még ha keserű is a fődíj).


Kollégával/ ex haverral beszéltem -ő nem mert a szemembe nézni- határozottan, tárgyilagosan. mikor megtudtam felhívtam és megfenyegetett, ha ez kitudódik feljelent és kirúgat :) Aztán megbeszéltem vele férfiasan, azóta húzza fülét farkát :)


Mondtam szakmailag bármikor kereshet, de számomra ő már mindig egy féreg marad. Szemlesütve tudomásul vette. Exem meg még játszotta az eszét, holott tudom, belül mardossa a lelkiismeret, mert nem hitte, hogy kiderül.

2015. júl. 21. 15:56
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja a kedves kolléga 10 év után otthagyta a barátnőjét (akit tán sosem szeretett) most elkezdetett ezerrel csajozni. Január óta kb. 3 nőt megdugott már (exem a 3-ik). A legszebb, hogy anno én segítettem át a 10 évet lezáró szakítás krízisén, mentem vele mindenhová. Egyébként a cégnél mint kiderült, mindenki utálja :) Persze exem is megér egy misét... Mindig hangoztatta, hogy ő milyen szent, és állandóan nyomozott utánam (alaptalanul). Nézegette a telefonom, stb. Mikor én is látni akartam (szemtől szemben) ő azt mondta vannak a telefonjában félreérthető üzenetek. Ja ez 1 év után volt :) Hát ezt teszi a szerelem. Öl, vakít és nyomorba dönt.
2015. júl. 21. 16:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Koma, örülj, hogy olcsón megszabadultál a ribizli nődtől. 2 gyerek után elválni nagyobb szopás lett volna. Sajnos van, aki nem olyan szerencsés, mint te...
2015. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik hogy ő magából indult ki.Nyugodt lehetsz pofára fog esni.
2015. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne mutasd ki hogy fáj, bármilyen nehèz, mutasd magad jó kedvûnek, felszabadultabbnak a munkahelyen, mintha a szakítàssal egy nagy kő esett volna le a válladról. Sajnálom, de tènyleg lehetne rosszabb, erre is gondolj.
2015. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap bringázás közben VÉLETLENÜL összetalálkoztam exemmel :( Nagyon csúnyán váltunk el, nem tudtam visszafojtani a csalódottságomat. Valamiért így kellett lennie. Ezentúl ígérem megőrzöm a hidegvérem és közömbös leszek.
2015. júl. 23. 11:04
 10/11 A kérdező kommentje:
Az idő valóban segít, már meg is ismertem valakit... Fényévekre van az exemtől. Jó értelemben :)
2015. aug. 3. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!