Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Összejöttem egy kollégámmal!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy kollégámmal! Mondjam meg a csajnak? Fedjem fel hogy mindent tudok?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta járt utánam, de ahogy elkezdtünk járni, két hónap után elkezdett terelni, és szép lassan úgy csinálta, hogy én szakítsak vele! Erre én rájöttem, hogy megcsalt a kolléganőmmel. Mit csináljak? A kolléganőm nem tudja hogy volt köztünk valami! Ugyan azt csinálja vele is mint velem, napi 8-10 sms-t ír neki, hirtelen be kell jöjjön valamiért az irodába, elcseréli a beosztását, hogy a kolleginával legyen, és közben még mindig írogatna nekem is, csak engem már nem érdekel ezek után!

2014. jan. 20. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Te is összejöttél vele meg ő is. Sosem volt komoly. Nem kell kibeszélni.
2014. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak hogy engem csalt vele, és nem azt mondta hogy bocs megismerkedtem valakivel, hanem hogy az én hibám, mert többet gondoltam bele, mint ő, de ő már akkor csalt engem...
2014. jan. 20. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt írtad: "engem már nem érdekel ezek után". Nekem nem így tűnik.

Éppenséggel lehetséges, hogy rájött, nem rád vágyik, ezért jött össze mással. Lehet, hogy vele jobban összeillenek. (Amúgy honnan tudod, hogy nem tudja, hogy volt köztetek valami?)

2014. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!