Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm akivel már együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm akivel már együtt is élek cirka fél éve előttem két kollégámmal is szexelt és ez most derült ki ti hogyan viszonyulnátok ehhez a dologhoz?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal hogy nem tartozott akkor nekem magyarázattal de kicsit megalázónak tartom a dolgot olyan mint a ló nincs akkor szamár is megteszi dolog de ő szerinte nem!Köszi szépen előre is

2015. júl. 10. 17:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a hlezyeted, nekem a férjem volt ugyanígy. És nálunk is kb ennyi idő után tök véletlen derült ki. Én akkor nagyon megalázónak tartottam. Állítása szerint, azok csak futó kapcsik voltak. Részéről.. ő semmit nem akart tőlük a szexen kivül. Mi azóta összeházasodtunk, mindketten eljöttünk a cégtől és van 2 gyerekünk. Ennek kb 6-7 éve. Azóta jobban megismertük egymást, ő megértett engem, h nekem miért volt megalázó én megértettem őt, h neki ez csak egy futó dolog volt. Beszéljétek meg, rágjátok át a dolgot. Ha valóban téged szeret, az az idők folyamán úgyis meg fog mutatkozni, akkor pedig neked el kell engedned a kétségeid és bizalmatlanságod a barátnőd felé.
2015. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm és gratulálok nektek!Nálam a bosszantó dolog az az hogy most vettem meg neki a gyűrűt de így nem tudok"letérdelni elé"
2015. júl. 10. 18:18
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, idő kell amig feldolgozod és elfogadod ezt. Ha úgy érzed, tedd előbb helyre magadban az egészet, beszéld meg vele. Beszéljetek róla, ne gyűljön be a felesleges feszkó. Ha úgy érzed, hogy sikerült feldolgozni, tovább lépni ezen és megbízol benne, kérd meg a kezét akkor. Mosta fontos, h lenyugodj, megszabadulj ettől a hülye érzéstől, ami most van. Remélem átvészelitek ti is mindezt. Sok sikert.. 😊 (1-es voltam)
2015. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
dobdki!
2015. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Ezt nem ide tartozik, tudom, de te komolyan meg akarod kérni a kezét fél év után??

Ha szereted, nem az én dolgom, de akkor is, nem korai még?

2015. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Fél éve élünk együtt,nem fél éve járunk az nem ugyan az és minden oké közös életcél egyszóval minden pipa csak volt ez a dolga de szerintem csak szórakozni akart vagy én nem is tudom mert hát amúgy meg nem ismerek még egy ilyen rendes nőt mint ő pedig volt egy kettővel dolgom de ő tipikus asszonynak való :) úgy hogy kérlek....
2015. júl. 10. 20:07
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen.

Ezért nem jó ez így, mert "te viszed el a balhét".

Nekik arra volt csak jó, mások húzogatták, te meg összekötöd vele az életed, ráadásul a másik kettő meg kollégád.

Amúgy nem asszony típus, azok nem feküdnek le egy "alomból" 3 férfival is.

Ez gáz szerintem.

2015. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Noren1989 ***** válasza:
54%

Na várj, szóval, előtted, ELŐTTED dugott két kollegáddal is...Problem? Akkor te még képben sem voltál, igaz?

25/F

2015. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
van benne valami de nem tudom elmagyarázni a dolgokat ő nem egy tipikus mai könnyűvérű nő inkább csak nagyon naiv volt és egyedül érezte magát tudom mert ismerem a sztoriját de én nekem akkor volt barátnőm de ne innen induljunk ki hanem hogy szeretem ő is szeret és nagyon sajnálja a múltját undorítónak tarja azt amit tett
2015. júl. 10. 20:22
 10/21 A kérdező kommentje:
Noren1989 én tisztában vagyok azzal hogy képen sem voltam írtam is hogy nem is tartozott akkor nekem magyarázattal de szerintem jogomban állt volna tudnom ezeket a dolgokat én úgy gondolom nem pedig itt a nagy együtt élés közepén derüljön ki te hogyan feküdnél le mellé és most ne valami laza szöveget eressz le kérlek
2015. júl. 10. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!