Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Napok óta egy exemrol abrandoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napok óta egy exemrol abrandozok! Neki van régóta párja, nekem is,5 éve nem is beszelgettunk. Miért jár ez a fejemben, és nektek hogy esne, ha parotokrol kiderulne ez?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok és néha borzasztó érzelmi hullamvasuton ülök. Párommal többet is veszekszunk. Erre minap azt álmodtam, hogy exemmel egymásnak esünk, csokolozunk, és olyan jó érzés volt. Hirtelen fel is ébredtem, annyira megijjedtem. Párom megkerdezte mi a baj, azt feleltem rosszat álmodtam.

Nagyon vártunk erre a babára, most meg ilyen hülye gondolataim vannak. 3 éve vagyunk együtt, soha nem csaltam meg, egyébként is hűséges típus vagyok. De nem értem magamat.


2015. júl. 28. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszú kapcsolatban mindenkinek vannak plátói szerelmei. Szerintem ez normális. Az a fontos, hogy mit kezdesz vele.

írod, hogy babát vártok. Ez azért elég nagy elköteleződés, a gyerekkel egy életre összekötitek magatokat a férjeddel, talán ez lehet számodra ijesztő, nem? A másik pasival is lehetnének veszekedések, csak ő távol van,ettől olyan rózsaszín idilli, amilyen a való élet soha sem. Most ezzel szembesült. A babavárás sem csak öröm, hanem a szó szoros értelmében teher is. De ezt is meg kell élni, és milyen jó neked, hogy van hozzá egy társad. Legalábbis amit írtál, abból úgy tűnik, hogy jól megvagytok együtt.

2015. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az exemnek jól megy a szekér, mindig sok pénze volt. Mi meg uszunk az árral. .. és sajnos én már dolgozni sem tudok. Ha vita van, az mindig a pénz miatt. Neki ugyanakkor még nincs gyereke, pedig 42 éves, és mikor jártunk mindig mondta, hogy már vágyik rá. Szóval teljesen különböző a két férfi. Gondolom, ha vele lennék, akkor meg a gyerek miatt lenne rossz, hogy nincs.
2015. júl. 28. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő jelenti számodra azt, aki anyagi biztonságot tud nyújtani? Ez most különösen fontos szempont, hogy egy gyerekről is gondoskodnotok kell. Ez még nem megcsalás. És nem is az ex személyéről szól, csak a pénzéről, meg amit az anyagi biztonság jelent egy gyerekkel.
2015. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

És most mondja azt valaki hogy a nőkön ki lehet igazodni!

Nem azt mondom hogy pénzéhes a kedves kérdező. De ha állítása szerint "csak úsznak az árral" akkor mért nem tett valamit ez ellen ő maga? Mért csak a férfitól kell elvárni hogy megteremtse az anyagiakat?

Másik mikor a férfi halálra dolgozza magát a családért, a nőci meg félre megy: nem foglalkozik velem a férjem kijelentéssel. Hát hogy a lópikulába mikor a belét kidolgozza, és hulla mikor hazamegy. Nem akarom ócsárolni a nőket, nem vagyok nő gyűlölő, de ami manapság megy náluk kb. mint : ha van kalap akkor azért, ha nincs akkor azért.

2015. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó én 10 évet dolgoztam van megtakarítás, de azt ugyebár nem tanácsos egyből felélni! Sajnos veszelyeztett terhes lettem, dolgozni nem tudok, így sajnálom, ha neked mint férfinak ez szarul esik, de amennyibe kihordod helyettem a gyerekem, Szívesen beallok csaladfenntartonak! Augusztusig akartam dolgozni, májusban abba kellett hagyni. A tappenzem 40 e Ft. Szted mégis kire szamitsak a pénzügyek terén, ha nem a ferjemre? Ne haragudj, most amúgy is indulatos vagyok, de egyből ramhuzni a sablon dumát, ez a tahó dolog.
2015. júl. 28. 13:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Az azért kicsit felhuz, hogy mióta kiesik a bevételem, sorra kapjuk a fizetési felszolitasokat. . Előbb utóbb be van fizetve, de ez nem a full biztonság kategória. Ha most befizetem én, akkor 3 csekk, és ki is fùjt a tappenz arra a hónapra. . Vagy vegyem ki a bankbol, ami vésztartalék és jó esetben egy év alatt elfogy? Én tettem a csorosag ellen, de már az én kezem is megvan kötve. Persze ebből elég sok feszültség születik. És persze egy férfinak mi más jut az eszébe, hogy a nőknek semmi se jó. Köszi :(
2015. júl. 28. 13:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Tombolnak a hormonjaid!! Én terhesen szexeltem álandóan a férjemmel, azóta is emlegeti!!!Az anyagiakból pedig csak ugy tudsz ki mászni ha bemész a bankba és kiveszel egy összeget és befizeted az elmaradást, de utánna minden hónapban az az első hogy a havit feladod! Akkor szükösen de meglesztek!
2015. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Üdv! 4 es vagyok. Hát már hogy a viharba ne húznám rád a sablont , mikor itt egy kis probléma közted meg a férjed között, és te már rögtön : " napok óta az exemről ábrándozom" hát ne haragudj ez marhára nem normális!

Mivan akkor ha veszélyeztetett terhes vagy ? Feleségem is az volt , és ?

Menjen a férjed vállaljon másodállást mint ahogy én is tettem. De akkor meg majd az lesz a bajod előre megmondom hogy keveset foglalkozik veled...

2015. júl. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a terhesség miatt van...én az első pár hónapban minden második éjjel az exemel álmodtam, és sirtam utánna, volt hogy a párom ébresztett mert zokogtam almomban ( még jo hogy nem tudta miért )..szülés után már nem volt időm álmodni:D
2015. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szarul esne!!
2016. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!