Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszelgettunk skypen egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszelgettunk skypen egy lany baratommal es ezt a csavoja megtudta majd merges lett. Lehet ebbol nagyobb baj? :D

Figyelt kérdés
Az erettsegirol beszelgettunk illetve par dolgot kerdeztem, kb 1,5orat dumaltunk skypen. Eleg jo lany baratom de semmi tobb nem is tudnek tobbet elkepzelni, meg van baratja ket eve, eddig azt hittem egy normalis ember (viszont mindenre feltekeny). Csavoja habar nem ismer engem annyira, de tudja hogy osztalytarsak vagyunk es azt is hogy jo baratok vagyunk. A lany baratom irta fbn hogy miutan letettuk a skypet felhivta csavoja hogy hogy van, elmondta hogy nekem segitett es lecsapta a telefont :'D mondtam hogy sajnalom, o meg kedvesen mondta hogy semmi ez nem az en hibam legkozelebb is szoljak ha kell vmi segitseg. Tegnap megkerdeztem hogy minden rendben-e de nem valaszolt mostanaig sem. Ettol kezdve nem akarok tobbet szolni hozza, nem szeretnem ha valamk konfliktus lenne koztuk miattam. Mi a velemenyetek? Nekem ez az egesz annyira abszurd :D

2014. nov. 26. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a véleményem? A csaj egy olcsó papucs, a pasija egy dízsmajom, te meg jó fejnek tűnsz, ha többet nem dumálsz vele. Ennyi.
2014. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele inkább a suliban erről, ki tudja, hogy az a srác nézegeti-e a lány üzeneteit.
2014. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ovakodj a mérgétõl, de ha be akarna huzni védekezz!Szólj a pajtiknak, hogy legyenek résen az érdekedben.
2014. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet kicsit rosszul fogalmaztam. A lany nagyon rendes ez az elso csavoja, csak azert segitett mert engem regebb ota ismer es joba vagyunk. A csavoja tenyleg egy diszmajom, nekem meg valoban nem kellene tobbet beszelnem vele...
2014. nov. 26. 23:09
 5/7 A kérdező kommentje:
A lehet-e nagyobb baj alatt nem azert ertettem hogy engem meg ne verjen :D hanem hogy ok ne veszekedjenek... A srac eddig normalisnak tunt, de ezek utan.. vicc
2014. nov. 26. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért nehogy ne beszéljetek többet a lánnyal... Mi fontosabb? Egy párkapcsolat, vagy egy barátság? Segítek, a barátság, az akár örökre is megmarad. A kapcsolat meg nem, pláne ilyen majom pasival, aki már a kutyát is elásta, nehogy beakasszon az asszonynak... Örülj neki ha szétmennek, mert ha nem, és tényleg jóban vagy a csajjal, akkor sokat fogsz még arról a gyökérről hallani nyígás formájában.
2014. nov. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na azért baromira nem mindegy milyen kapcsolatra mondod h a barátság fontosabb. ha úgy érzed megtaláltad az igazit és ő életed szerelme akkor annál csak a legigazibb barátok fontosabbak,holmi iskolai néha beszélünk és elvagyunk egymással meg megosztom vele egy két titkom nem fontosabb egy jó kapcsolatnál
2014. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!