Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok a megcsalásról....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a megcsalásról. Aki hűtlen minden kapcsalatában az már nem változik meg?

Figyelt kérdés
Több éves kapcsolat ment tönkre,elment egy másikkal,4 hete van az újja,de az illető már többször volt az ex-nél,és le is feküdtek.Z új nem felel meg,vagy a régit akarja visszakapni?

2012. máj. 13. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szarintem egyszerűen csak szexfüggő a tag,nemsok érzelmi szálat sejtek mögötte...
2012. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Aki hűtlen minden kapcsalatában az már nem változik meg?

nem. soha

2012. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az exem volt hasonló. Minden pasija mellett félrekefélt. Mint kiderült mellettem is.

Ez jellemhiba. És ilyenekben elég kevesen, elég kis sikerrel változnak.

Szerintem.

Persze mindig van kivétel.

2012. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna!
2012. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:

az új, nem elég!


a régit meg még szereti!


amúgy a megcsalásról az a véleményem, hogy nem érdekel ha iszik, nem érdekel ha hülye volt, azt ha nem akarja nem fogja megtenni!


1, azaz egyetlen 1 mentséget fogadok csak el erre, h ha megerőszakolták! Persze akkro annak a pasinak is kampeca!

2012. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ASOT ***** válasza:
100%
ja igen. és szerintem megváltozhat az illető, ha olyan párt talál magának aki miatt meg tud változni és ő az elsődleges számára!
2012. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hm...az első feleségét megcsalta,egy x-el,az x-et megcsalta a második feleséggel,van 2 gyereke,a második feleségét megcsalta sokmindenkivel,de elment amiatt akivel 1 hónapja van,ettől visszajár az ex 2.feleséghez...így vélemény?
2012. máj. 13. 19:05
 8/10 ASOT ***** válasza:
háát így inkább azt mondom h még is csak felejtsd el! :)
2012. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ó te jó ég, egy ugyanilyen pasi haverom van, remélem nem érte fáj a szíved, mert ő biztosan soha sem fog megváltozni. Még pici baba mellett is félrenőzik.
2012. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a megcsalás hátterében olyan alapvető jellemhiba van, amit nem lehet megváltoztatni. Ergo ha valaki már valaha 1x életében félrekúrt, az nagyon nagy(99,9%+) eséllyel megteszi másodjára, harmadjára is. Az ilyenekben nem lehet megbízni.
2012. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!