Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok arról a nőről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a nőről, aki védekezés nélkül szexel mindenkivel, hogy gyereke legyen és bepalizik egy férfit, aki házasságban él, hogy ő legyen a gyereke apja?

Figyelt kérdés
Férjem lefeküdt ezzel a nővel aki ebből az egy éjszakás kalandból teherbe esett. De van egy másik lehetséges apa is, mert másik férfival is volt a nő. Férjem bevállalja ezt a gyereket. A nő tudja, hogy házasságban él velem a férjem, ennek ellenére tartja vele a kapcsolatot. Bár az is igaz, hogy válófélben vagyunk. Nem erkölcsi prédikációkra vagyok kíváncsi, hogy ezek után még együtt akarok lenni a párommal, nem ez itt a kérdés. Hanem hogy mit gondoltok erről a nőről?
2015. aug. 10. 06:00
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem sok jót, de nem akarom, hogy kitiltsanak.



Nekem a jelenlegi párom is hasonló...


6 éve szakítottam vele, pár hónap múlva azt hazudta, hogy terhes, visszafogadtam, utána nem védekeztünk akkor már tökmindegy alapon, utólag némi matekkal kiderült, hogy utána esett teherbe...

Mellette maradtam, mert a gyereket semmiképp nem akartam elveszteni és rettegek, hogy nem vihetném magammal.


Tavaly is eljátszotta... egyszercsak szólt, hogy terhes, mert már nem szedi a tabit, most van 2 gyönyörű gyerekünk meg egy megkeseredett életem amiben csak ők nyújtanak örömöt.


Nem tudom mit lehetne tenni ilyen helyzetben. Sajnos neki sokkal jobb a családi háttere nagyon félek, hogy ha lelépnék neki ítélnék a gyerekeket. Abba belerokkannék.

2015. aug. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Válj el a többi meg ne érdekeljen. A végén összejön az exférjeddel. Megérdemlik majd egymást.


Gerinctelen dolog, amt a nő művel(t), de igázából ugyan mindegy ki mit mond rá, a dolog megtörtént, a férjedet nem erőszakolta meg, csak komplett idiótát csinált belőle.


Ha beindult a válási folyamat, legalább jó úton halad ez az egész, mert ideje lezárni. Járja mindenki a saját utját és vállalja a tetteiért a jövetkezményeket. 25L

2015. aug. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, gerinctelen és szánalmas dolognak tartom. DE hozzáteszem, hogy csak azt lehet átverni, aki hagyja magát. A férfiaknak is lehetne annyi eszük, hogy húznak kotont.
2015. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

DNS nelkul csak egy balek vallal el egy gyereket akinek az apja a Janos meg a varos lehet.

Ezt azert mond meg a ferjednek.

A no majd megkapja amit erdemel az elet szepen rendbeteszi ot

2015. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki csak azért fekszik össze férfiakkal, hogy gyereke legyen, az eléggé felelőtlen, és nincs felkészülve rá, hogy mit jelent egy gyerek. Egy szomszédom nagyobbik lánya gondolkodott így fiatalon (nem tudom, nős pasikkal kikezdett-e, de úgy állt hozzá, hogy neki csak gyerek kell, pasi nem), aztán miután meglett a gyerek, és előjöttek az ezzel járó nehézségesk is, akkor már nem lelkesedett annyira egykori ötletéért. Később kimentek külföldre, azóta férjhez ment, a nagylányát szépen felnevelte, most már van kistesó is, de biztos vagyok benne, hogy ha újra kezdené, kétszer is meggondolná, hogy kell-e neki gyerek csak magában, pasi nélkül.
2015. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!