Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nektek tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszene egy lányban, ha mindenkivel kedves, törődő, megértő, érzékeny lélek?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, de nem tudom, hogy ez jó-e, mert mindenhonnan azt hallom, hogy egy nő legyen erős, magabiztos, kicsit férfias is akár...
2015. júl. 11. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenkivel, az nem jó. Ha csak velem, az csodálatos. De ne legyél pipogya, mimóza.:)
2015. júl. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze! Ebben rejtőzik egy nő igazi ereje.
2015. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg saját magaddal is legalább annyit foglalkozol, addig ez nagyon jó. Nagyon is nőies, és nagyon vonzó. Azzal van a baj, aki azért foglalkozik másokkal, hogy saját magával ne kelljen. Az butának és unalmasnak tűnik.
2015. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezeket nem kell így szétválasztani, én például magabiztos is vagyok, meg empatikus is. Ne dőlj már be a nőimagazinos férfias-nőies tulajdonságoknak, ilyenek nem léteznek.
2015. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze bizonyos határokon belül, de azért ha kapcsolatban vagyunk akkor ne legyen olyan kedves h a punciját is megossza másokkal.
2015. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:

És az emiatt reménykedő srácoknak egyből megmondja,hogy van valakije és utána már nm olyan velük?

Akkor igen.

2015. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:

Egy darabig csak, nem szeretem a túlságosan adakozó csajokat.

25/F

2015. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"ha kapcsolatban vagyunk akkor ne legyen olyan kedves h a punciját is megossza másokkal"


És ez nagyon sok férfi baja. Azt hiszik, ha kedves vagy valakivel, meg is akarod baszni. Csak mert ti mindenkivel pötsök vagytok, akit nem lehet megdugni.

2015. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsóval egyetértek!! Ha egy lány kedves, és cserébe nem dughatják meg, akkor már egy ribi... Sok ilyet hallok. Arra nem gondolnak, hogy léteznek még olyan lányok is, akik szimplán csak szeretnek törődni másokkal...
2015. júl. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!