Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Családom van (rendezetett)....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családom van (rendezetett). Olyan erős s. vonzódást élek meg egy harmadik személlyel kapcsolatban amivel szemben tehetetlennek érzem magam. Azt gondoltam ha belemegyek tovább tudok lépni de tévedtem. Nem változott semmi. Mi ez?

Figyelt kérdés
Talán orvoshoz kellene fordulnom, de milyen orvos kellene ide?

2015. aug. 15. 10:48
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
0%
Költözz el ahol lakol
2015. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Mert csak szenvedni fogsz.
2015. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szexuálpszichológus. Egyértelműen nem stimmel valami a háttérben, ha ilyenbe bele mentél. Más dolog a vágy és megint más dolog a cselekvés. Én soha nem lépnék félre, pedig nem egyszer éreztem már erős késztetést rá, de olyankor mindig a páromra és a családomra gondolok és megrántom a vállam, hogy nekem erre nincsen szükségem. Önkontroll szükséges és egy erős házassági kötelék, elkötelezettség. Ha egyszer elindultál a lejtőn, akkor már semmi nem fog meg. Ha most nem teszel ellene, hamarosan nem lesz családod! Minden kiderül előbb-utóbb. Jó esetben ez a konkrét eset ha mondjuk nem is derül ki, de a változás érződni fog rajtad, ami megmérgezi a házasságod.
2015. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kössz, de nem forgatnám fel az életem emiatt.
2015. aug. 15. 10:56
 5/21 anonim ***** válasza:
Az elköltözés nem megoldás. Másik városban ugyan úgy rá fog kattanni másra. Valami a háttérben nem stimmel. Vagy a házasságban vannak rejtett problémák, szőnyeg alá söpört dolgok, vagy a kérdezőben vannak olyan hajlamok, amiket szakember segítségével le lehet redukálni nullára.
2015. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Még nem voltam hűtlen.Többször "próbálkoztak" nálam a házasságom alatt de sosem jelentett problémát átlépni rajta. Talán 2-szer estem "kísértésbe" az elmúlt 10 évben de azt is hamar kikerültem. Épp ezért nem értem???
2015. aug. 15. 11:03
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Azt gondoltam ha belemegyek tovább tudok lépni de tévedtem"


Bocs, én ebből azt vettem le, hogy meglépted már a dolgot. Továbbra is azt mondom, hogy van valami gond a háttérben nálad, vagy a házasságodban. Fordulj szakemberhez, ő segít megérteni ezeket a problémákat. Ennyit szerintem megér a házasságod és a stabil életed! Vagy nem?

Bár nem derült ki, hogy milyen nemű vagy, de úgy vélem, hogy nő. A férfiak másképp reagálnak az ilyen dolgokra.

2015. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Gondtalan házasság nincs.Persze, hogy vannak gondok mint minden házasságban.(legalább is amiket én ismerek).Igen. megléptem mert azt gondoltam az egy alkalmas együttlét majd kijózanít, vagy lezárja az ügyet.Megszűnik a feszültség.De nem ez történt. Ki kellene szállnom, tudom kicsit elkéstem, de nem akarok sérülést senkinek sem.(ő is családos).
2015. aug. 15. 11:17
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
A sérülést már megokoztad. A kérdés már csak az, hogy mikor tudják meg a felek (férjed és a csávó felesége).
2015. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeidre nem gondoltál hogy milyen lesz majd ha elváltok emiatt?
2015. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!