Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Családom van (rendezetett)....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családom van (rendezetett). Olyan erős s. vonzódást élek meg egy harmadik személlyel kapcsolatban amivel szemben tehetetlennek érzem magam. Azt gondoltam ha belemegyek tovább tudok lépni de tévedtem. Nem változott semmi. Mi ez?

Figyelt kérdés
Talán orvoshoz kellene fordulnom, de milyen orvos kellene ide?

2015. aug. 15. 10:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nincs szó válásról.Nem ez az alapprobléma.Elsősorban a gyerekekre gondolok.Épp ezért kellene megoldást találnom.
2015. aug. 15. 11:56
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem tudja a férjed addig nincs is szó. Miután megtudta....nah az lesz az érdekes.
2015. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
22%
Soj okostojás! 35 éve vagyok házas, és első perctől kezdve voltak szeretőim, párhuzamosan 2-3 ! Csak okosan kel csinálni! Egyszer élünk! Irj privit ha érdekel! F
2015. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok az utolsónak
2015. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13-ka! De azért boldogan élnéd az életem..
2015. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Te szerelmes vagy! Ezt nem szabad kezeltetni. N
2015. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Élvezd amíg tart aztán ha már nem élvezed szállj ki.Egyébként akaraterőről hallottál.Csak testileg vonzódsz hozzá?
2015. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Akaraterő?

Igen hallottam róla, sőt van is olyanom csak épp most van ez az "izé" ami erősebb nála és ez meglehetősen ijesztő.Itt a baj.

2015. aug. 16. 13:31
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja meg egyik fél családja sem nem lesz baj. Persze ha sok évig csináljátok a titkos viszonyt egyre nehezebb lesz. 38/F
2015. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én mindent bevallottam, mielőtt egy ujjal is hozzáértem volna a 3.-hoz!Elküldtek otthonról, különmentünk fél évre!

Próbáljuk meg újra visszamentem....(a család a fontosabb)! Kiderült, hogy csal a hátam mögött a legjobb barátommal (ő volt a tanúm is)!

Mind a ketten letagadták persze.....Ahogy szokott lenni kiderült! Azóta mind a két személy kikerült az életemből! A gyerekek nagyon odavannak :(! Ezt mérlegeld, mit vagy képes nyelni a gyerekeidért, magadért!

2015. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!