Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bizonyosodhatnék meg róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyosodhatnék meg róla?

Figyelt kérdés
A férjem szeret sokat egyedül lenni,ki is sajátította az egyik szobát.Próbáltam megbeszélni,szerinte így jó.Már így megy több mint egy éve.Most néhány hete viszont egyre többször jár el itthonról,általában azt mondja,a szüleihez megy.Tegnap egy haverjával ment el szórakozni,de véletlenül kiderült,hogy nem vele volt.Ő ma is állította,hogy igen.Hogy derítsem ki,megcsal-e?
2015. aug. 15. 13:54
 1/7 anonim válasza:

Szerintem elég egyértelmű.

Bár ha lenne még kétséged, állj elé és kérdezd meg: Megcsalsz engem?

2015. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Kérdést feltenni felesleges. Ritka az a hülye, aki színt vall ilyenkor. Nekem ez elég bizonyíték lenne, h megcsal. De ezt neked kellene jobban tudnod.
2015. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem egyértelmű a helyzet.Arról volt szó,hogy a haverja lakásán iszogatnak,filmet néznek.De kiderült,hogy nem volt otthon a haver /ezt más mondta/.Mikor ezzel szembesítettem,ja persze, mert elmentek bulizni végül valahova,ezért nem találta őket az a valaki.

Viszont egyszer hívtam,hogy nem vitt kulcsot,és aludjon a haverjánál,ne éjjel 3-kor csengessen (volt már rá példa),és csend volt a háttérben.Nincs szórakozóhelyen akkora csend,még ha kiment is.Aztán még egy óra sem telt el itthon volt duzzogva.Nem értettem,ő meg nem adott magyarázatot ma sem.Ma reggel meg jaj,édes így szeretlek bla,bla,bla.

Szóval így még nem viselkedett.

2015. aug. 15. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy teljesen világos hazugság:

"Arról volt szó,hogy a haverja lakásán iszogatnak,filmet néznek.De kiderült,hogy nem volt otthon a haver "


(A szobaügyet nem értem, hogy kapcsolódik ehhez.)

2015. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,egyértelmű.Még mindig nem tudom,hol és kivel volt.De ő van megsértve,alig szól hozzám.
2015. aug. 19. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha világos, hogy hazudott, akkor ő tartozik magyarázattal.. de én nem tudom, erőltetném-e még?
2015. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a vege?
2021. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!