Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában azt érzem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában azt érzem a barátomon, hogy másra is koncentrál rajtam kívül. Amikor megkérdeztem tőle a dolgot, akkor azt mondta, hogy ez nincs így, de amúgy tudom, ha lenne, akkor sem mondaná el, mert olyan típus. Hogyan bizonyosodhatnék meg róla?

Figyelt kérdés
azt nem hiszem, hogy megcsalna, mert nincs rá lehetősége, de ha már kinézett magának egy másik áldozatot, akkor inkább jobbnak látom, ha kilépek az egészből, mielőtt én lennék a felesleges harmadik.
2013. nov. 6. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A másra koncentrálás az nálad mit jelent?Mert nálam azt,hogy éli az életet és nem csak veled foglalkozik
2013. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy egy másik lányról álmodozik.
2013. nov. 6. 11:54
 3/16 anonim ***** válasza:

Álmodozni csak szabad nem?Addig amíg nem cselekszik addig még okés.

De szerintem parázol.Több dolga van.Persze mindig a legrosszabbat kell gondolni.

Viszont a te barátod nem az enyém.Ülj le vele beszéld meg.Őszintén és ha van valami akkor engedd az útjára.

2013. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát, csak szerintem azért egy másfél éves kapcsolatnál elég gáz, ha másról is álmodozik, mert akkor mi lesz így később. és a lány a munkatársa, akivel több időt tölt, ezért kezdtem el aggódni, meg azért, mert elég megnyerő fiú, szóval simán el tudom képzelni, hogy a lány majd kezdeményezni próbál nála
2013. nov. 6. 12:04
 5/16 anonim ***** válasza:
Látom nem bízol benne.Inkább szakítsatok most.
2013. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
bárcsak ilyen egyszerű lenne :D
2013. nov. 6. 12:10
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne ilyen egyszerű?Nem értelek
2013. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát, mert ha szerelmes vagy, és az illetővel együtt is élsz, akkor nehéz meghozni egy olyan döntést, ami felborítaná az egész életed, na, meg, a lényeg tényleg az, hogy nagyon szeretem őt.
2013. nov. 6. 12:16
 9/16 anonim ***** válasza:

De nem jobb most felejteni a dolgokat.Mint akkor amikor nagyon keményet fogsz csalódni?

Persze ez csak véglet.Szerintem te sem vagy biztos abban amit gondolsz a srácról.Ezer és egy oka lehet,hogy ilyen.

2013. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez az. És megértem, de azért nem léptem eddig a szakítás irányába, mert tényleg lehet, hogy rosszak a sejtéseim. azért van nálunk egy kis bizalomhiány, mert egyszerűen nem oszt meg velem kb. semmit abból, ami a fejében jár.
2013. nov. 6. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!