Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az esküvőm előtt problémám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőm előtt problémám adódott. Más nők járnak a fejemben. Ez megszokott?

Figyelt kérdés
Rövidesen összeházasodom a párommal és három hónapon belül várjuk az első csemeténket. Nagyon szeretem őt és szépnek is találom, de sajnos az utóbbi pár hét óta nagyon izgatnak az idegen nők és ez rendkívűl zavar. Nem voltam még más nővel, nekem ő az első. Már 10 éve együtt vagyunk. Szerintetek ez az elkötelezettség miatt van? Mit tegyek hogy elmúljon, mert nagyon zavar? Türelem, mert megesik az ilyen vagy menjek el egy fizetőshöz és elmúlik? Ez esküvő előtt szokványos? Idáig nem volt ezzel problémám.

2015. aug. 16. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szokványos, több ismerősömtől hallottam már ilyet. Hogy ki mit kezd vele, az egyén függő. Nincs ezekkel a plátói ábrándozásokkal semmi gond. A házasság és a gyerek egy nagy elköteleződés, szerintem ezek az érzések emberi dolgok, a fő, hogy a párodat ne csapd be.
2015. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor türelem.
2015. aug. 16. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megérné egy 10 éves kapcsolatot, egy alakuló családot, a jövődet tönkretenni, becsapni a szerelmedet egy félredugásért? Ha erre a kérdésre tudsz válaszolni, akkor meg is van a megoldás a problémára.
2015. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
El dobnál mindent egy k**váért ?
2015. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem érné meg. Csak gáz van és kellemetlenül érzem miatta magam. Kiváncsi vagyok ezt hogy oldjam meg. De valószínű az idő megoldja, csak pillanatnyi elmezavar.
2015. aug. 16. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyen mindig van (sőt, esküvő előtt fokozódik).

Mindig ott van az ember fejében, hogy "mi lett volna ha..."

Amíg a fejedben tartod, mint fantáziát, nincs baj.

2015. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"csak pillanatnyi elmezavar."


Bizony, ez el fog múlni. Majd a barátnőddel kiéled magad egész életedben. ;)

2015. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok,de ugyanebben a helyzetben vagyok,mint te. Nemsokára lesz az esküvőm,imádom a vőlegényem,de egyfolytában az jár a fejemben, hogy milyen lenne más pasikkal(nekem is ő az első). Szörnyem érzem magam tőle...:(
2015. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Én, amióta házas vagyok, a feleségemen kívül nagyjából minden nőt megdugnék.
2015. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!