Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy örökös problémám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy örökös problémám a barátommal! Szerintetek ez normális? Fiúk válaszát is várom mind2 szemszögre kiváncsi vagyok

Figyelt kérdés

Párom olyan szinten makacs (én vagyok az elsö komoly barátnöje ) probálok neki segiteni megmondani hogy hogyis kell viselkedni egy kapcsolatba ... de amikor megemlítek neki valamit hogy ne haragudj de ez bunkoság volt gondolodj mielött beszélsz! Én vagyok a hisztis hogy mindenen megsértödök... oké de akor is mondom hogy nem, én nem megvagyok sértödve csak megmondom hogy ez sok volt ... És akkor mégjobban bele kezd ebbe a "minden kis apró dolgon megsértödsz" egyszerüen nem tudok vele megbeszélni semmit mert hogy ő nem lelkizős ő ilyet nem csinál mert hogy " Fiúk nem lelkiznek a barátnöjükkel , azért vannak a csajos napok hogy nekik mondjam el a problémáinkat ne neki ... " fiúk / férfiak ti is igy gondoljátok ezt, ti se szoktatok ilyen szinten beszélni ? 1 hete kb sikerült egy kicsit beszélnem vele gondoltam talán eljut az agyáig de tegnap kiderült hogy nem is emlékszik rá ... szerintetek direkt játssza a kemény legényt ? és a legidegesitöbb az mikor mondok vagy csinálok valamit ami nem tetszik neki annyit mond "Nők" "furák vagytok". Nah és a kérdésem igazából az hogy Lányok ti ezt hogy reagálnátok le ? hagynátok és inkább nem beszéltek ilyenekről ? -valami jó tanács

És Fiúk szerintetek mért csinálja ezt mért kell neki ezt játszani?? tényleg ha egy kicsi dolgot is megemlitek máris hisztis vagyok... de látom és érzem is hogy agyon szeret és pont ezért nem értem ezt a viselkedést N20 F20


2015. júl. 16. 07:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem biztos, h tetsznei fog a válasz.. Én soha nem szerettem az ilyen infantilis, komolytalan srácokat. Ha egy pasival nem lehet "lelkizni", problémát tisztázni, megbeszélni, akkor mit várjak tőle egy akár komolyabb dolognál ami a kapcsolatunkat érinti...? Elküld a barátnőkhöz, h velük lelkizz a TI problémáitokról kb. obligon kivüliekkel beszéld meg azt, ami csak rá és rád tartozik.. (?) Vicc. Én mennék is, de csomaggal együtt és vissza se néznék. Nekem ő még nagyon éretlen egy komoly, felelőségteljes kapcsolathoz.


/30as családanya/

2015. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Egyetertek az elozovel. A parod egy nagyra nott gyerek, aki nem fogta fel, h mit is jelent ferfinek lenni.

Az erzelmi intelligencia fejlesztheto, de en nem kinlodnek egy ilyen fiuval, fiatal vagy, keress magadnak erettebb gondolkozasu ferfit.

2015. júl. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem kapott még elég pofont az élettől a párod, azért hiszi azt, hogy bármit megtehet.

Mellette meg magadat fogod tönkretenni, tudom jól, sok ilyen kapcsolatot ismertem, de nem mertek kilépni belőle a lányok, vagy...győzködték magukat, hogy szeretik, meg féltek, hogy egyedül maradnak.

Szerintem kezdj el nézelődni más irányba, akár a párod mellett is, meggyőzni sosem fogod tudni.

2015. júl. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem az a fura, hogy miert jottetek ossze? Valoszinu mar akkoriban is ilyen volt a baratod ... miert most kezdett el ez zavarni? Miert kellene a baratodnak locsi-fecsizni veled? Mi az, hogy Te akarod megmondani, hogy O mikent viselkedjen egy kapcsolatban? Te most az anyukaja vagy, vagy a kedvese?


Nem hinnem, hogy a baratod jatszana a kemenyfiut ... egyszeruen csak kevesbe beszedes mint Te. Sokszor en sem tudok mit reagalni a csajok pricsogasaira. Baromi idegesito tud lenni egy olyan lany, akinek allandoan jar a szaja.

2015. júl. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) nem picsogok hanem a problémákat szeretném megbeszélni,és nem parancsolgatok neki csak terelgetem, tanácsod adok, az meg már rajta múlik hogy megfogadja-e ... látszik hogy nem volt még barátnöd
2015. júl. 16. 08:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen lesz mindig! Lehet megváltozik. De nehéz velük!

EQ minuszok a nagy többség. Nekem is azt mondta a barátom, mondjam el másnak csak ne neki mert neki akkor nem volt hozzá kedve. Hát én adtam neki. Én nem finomkodok már, van amikor nem is akarják felfogni. Tegnap este csak röhögött már a vitánk kellős közepén és azt mondja nem hallotta mit mondtam. Nem emlékszik arra amit 1 perccel ezelőtt mondtam neki. 2szer mondtam el. Olyan mérges voltam hogy azt hiszi gondolatolvasó vagyok és csak akkor bukik ki belőle a valódi gondolatok, ha én összeveszek vele, mert ugye én szoktam kezdeni mindig... Egyszerűen nekik jó ahogy vannak maguk, velük ne beszélgessünk lelki dolgokról mert nem tudnak vele mit kezdeni. Inkább elküldenek másokhoz. De ha kibeszéljük akárkinek akkor meg az a baj, hogy mert mindent elmondasz!

Nem értem. S nekem is nagyon rossz, hogy már lelki dolgot meg se merek említeni nehogy vita legyen vagy fárasszam. De úgyis kijön ha tartogatom akkor minden egybe. Nincs egyensúly ha egyik ennyire semmit nem hajlandó megbeszélni. Ha meg te engedsz neki, hogy jó akkor nem mondasz semmit, az lesz hogy beleunsz majd. Mert attól, hogy elhalgatod, ott lesz a probléma.

2015. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ugyan fiatalabb vagyok nálad, de 1,5 évig voltam egy ugyanilyen kapcsolatban. Addig lelkileg teljesen tönkrementem és nagyon megkönnyebbültem, amikor vége lett. Igen, szeretett, csak nem volt elég érett egy kapcsolatra, nem tudta hogy reagálja le ezeket a dolgokat. Bármi gond volt, én lettem a hisztis, a sértődős, ugyanúgy, mint te most. Szerintem mondd meg neki, hogy ha így folytatja, akkor muszáj lesz szakítanid vele, mert hiába szereted, tönkre fog tenni. Talán meghozza az eszét, ha látja, hogy komolyan gondolod amit mondasz, de az is lehet, hogy nem, akkor pedig tényleg ott kell hagyni, bármennyire is nehéz. Vagy húzhatod még évekig és belerokkanhatsz.
2015. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A ti problémáitokat valóban nektek kell megbeszélni. Ettől függetlenül ez az "én majd megmondom, hogy kell viselkedni a kapcsolatban" mentalitástól falnak mennék. Szerintem mindkettőtökben van hiba.
2015. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Else tudjátok hinni most mennyi lelki eröt adtatok nekem!!!

Igen pontosan igy vagyok vele hogy annyira szeretem és félek hogy vége lesz a kacsolatunknak. Azon voltam már hogy tényleg én vagyok a túl érzékeny és hogy csak ő ilyen érzéketlen. De szerintem megér még egy misét, lehet hibázok ezzel de hát a saját hibájából tanul az ember.

Úgy vagyok vele hogy annyi energiát annyi könnyett fektettem már bele ebbe és nem vagyok az a tipus aki csak úgy feladja de már bele fáradtam hogy akármi kis veszekedés van mindig MINDIG én vagyok a hibás nem emlékszem olyanra mikor bevallotta volna hogy az ő keze is benne lenne...

2015. júl. 16. 08:51
 10/13 A kérdező kommentje:

Persze én is nyakig benne vagyok nekem is vannak hiszti kirohanásim ezt alá irom és ha vége bocsánatot kérek töle bevallom hogy ezt nem kellett volna igy lereagálnom. Csak mikor tényleg oltárian bunko akkor se veszi észre magát..

Ezt megmondom micsináljon nem ugy kell érteni hogy diktátor vagyok csak ha mondjuk megjegyzést tesz egy másik nőre NEKEM akkor mondom hogy ezt inkább ne ezt a haverodnak ilyen szinten adok neki tanácsot nem pedig ugy hogy megmondom mikor vegyen levegőt ha értitek

2015. júl. 16. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!