Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy férfi szándékosan teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi szándékosan teherbe ejti a szeretőjét azért hogy ne veszítse el?

Figyelt kérdés
Hallottatok már ilyenről? Vannak olyan férfiak akik képesek erre? Akkor miért nem hagyja el a feleségét (akit elvileg el akar hagyni, de fél hogy elveszíti a gyerekeit. És ha a nő terhes lenne könnyebb lenne lépni. Ki érti ezt? Akkor végülis elhagyja őket, terhesség nélkül miért nem? Megjegyzést nem kérek, tudom hogy egy budos nagy riba*c vagyok, de szeretem őt, jobban mint saját magamat, és próbálom elhagyni de megszakad a szívem.
2015. aug. 20. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:

egy tehetetlen nővel dug, vagy mi? Szándékosan fel lehet csinálni de ilyenkor hol van a csaj? gyogyszert nem szed? ...

ha meg nem vedekezik semmivel, es nem akar gyereket, menjen el esemeny utaniert utana meg hajtsa el az illetot ;)

2015. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert szereti a férfit. És ő akarna tőle gyereket, bár nem így. De nem érti a férfit. Ez megoldás?
2015. aug. 20. 22:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Tamika már megint rád jött a sok 5 perc?:D Vedd be a szokásost:D
2015. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ja, akkor félreértettem... szoval hogy a csaj akarja h felcsinálják...

azt már csak te tudod biztos vannak ilyen elvetemült emberek:)

2015. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es Én 2 db férjről tudok akik szándékosan ejtették teherbe a feleségeiket, és tudok 1 db pasi szeretőről, aki ugyan ezt meglépte egy másik nővel.


Szóval a jelenség létezik:)

2015. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem szereti a feleseget, a masik not viszont igen. Mindenki tud róluk, a feleség es a gyerek is, es mindenki mas is. A férfi lepne de fel hogy elveszíti a gyereket. A feleség sem szereti ot, csalta_csalja most is. Egyenként a gyerek miatt hazasodtak nem szerelemből.

Letezik hogy direkt akarja teherbe ejteni a not hogy ne veszítse el?

2015. aug. 20. 23:00
 7/10 anonim ***** válasza:
6 Ez már egy lerágott csont.Már mindenki tovább lépett csak te nem..
2015. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

"Letezik hogy direkt akarja teherbe ejteni a not hogy ne veszítse el?"


Még ha meg is történt, akkor is tovább lépett az adott nő, és te felnevelhetted a gyermekeidet. Ezért míg élsz hálás lehetsz neki és csak köszönettel tartozhatsz. Ehelyett az ócska szinjáték helyett amit itt nyomsz.


A nőcit meg a gyermekét el lehet felejteni. Éld a kis életkédet és igyál kevesebbet.Szeva

2015. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8# ezt nem ertem.
2015. aug. 21. 00:11
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a jellemző, hogy a szerető esik szándékosan teherbe, hogy a más férjét valamilyen lépésre kényszerítse.Bízik benne,hogy "úriember " lesz, aki nem hagyja cserben a gyerekkel...

Na meg azért,hogy a feleség megtudja,hogy felcsinált valakit a férje, és akkor biztos kirúgja, és akkor hozzá menekül,és az ővé lesz...


Szegény gyerek....aki csak azért születik, hogy szétugrasszon egy házaspárt...akik egyébként lehet, hogy helyre tudnák hozni a házasságukat...


Tudok ilyenről,meg arról is,hogy a szerető csak hazudta a terhességet, és amikor ezzel se ért célt, hirtelen "elvetélt"...

2015. aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!