Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nőtársaim: Hogyan tudtátok...

Nőtársaim: Hogyan tudtátok feldolgozni azt, hogy az exetek alaposan kihasznált titeket érzelmileg (nagyokat hantázott, hitegetett) éveken át, anyagilag is, majd lelépett, s szándékosan már csak nem is köszön?

Figyelt kérdés

Mivel vígasztaltátok magatokat ilyen esetekben?

Úgy gondolom, az ilyen csalódásokat szépen lassan lehet csak feldolgozni lelkileg, elfelejteni pedig egyáltalán, hiszen éppen mi voltunk az egyik szereplő benne.

A komoly válaszokat előre is köszönöm szépen.



2014. szept. 19. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
büszkeséggel.
2014. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
A normális nőknek nincsenek ilyen problémáik. Ugyanis ők normális párt választanak maguknak.
2014. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy nem én vagyok a rossz ember, hanem ő. Én pedig tanultam a hibámból és többet engedem, hogy kihasználjanak. Ha nem köszön, hát nem köszön. Az ő baja. Én sem köszönök, észre sem veszem, mert tudom, hogy neki csak örömet okoz, ha azt látja, hogy bánt a dolog.
2014. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megdugattad magad a helyi rosszfúval😂
2018. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!