Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Nőtársaim: Hogyan tudtátok feldolgozni azt, hogy az exetek alaposan kihasznált titeket érzelmileg (nagyokat hantázott, hitegetett) éveken át, anyagilag is, majd lelépett, s szándékosan már csak nem is köszön?

Mivel vígasztaltátok magatokat ilyen esetekben?

Úgy gondolom, az ilyen csalódásokat szépen lassan lehet csak feldolgozni lelkileg, elfelejteni pedig egyáltalán, hiszen éppen mi voltunk az egyik szereplő benne.

A komoly válaszokat előre is köszönöm szépen.

2014. szept. 19. 12:40  Privát üzenet  

A válaszok
büszkeséggel.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2014. szept. 19. 12:57 Privát üzenet
A normális nőknek nincsenek ilyen problémáik. Ugyanis ők normális párt választanak maguknak.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2014. szept. 19. 12:59 Privát üzenet
Hogy nem én vagyok a rossz ember, hanem ő. Én pedig tanultam a hibámból és többet engedem, hogy kihasználjanak. Ha nem köszön, hát nem köszön. Az ő baja. Én sem köszönök, észre sem veszem, mert tudom, hogy neki csak örömet okoz, ha azt látja, hogy bánt a dolog.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. szept. 19. 13:01 Privát üzenet
Megdugattad magad a helyi rosszfúval😂

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. júl. 18. 20:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan kezelitek, kerülitek az olyan embereket, akik szándékosan érzelmeket provokálnak ki tőletek, leginkább negatívakat, majd pedig lelépnek és mégjátszák, hogy semmiről sem...
Miért csinálja ezt? Van esélyem nála?
Mi a véleményetek, mikor két fiú barátilag puszilkodik mikor köszön?
Mit tegyek, ha nem köszön?
Mit jelent ha nem ismersz valakit, de mégis köszön?
Miért kellene segítsek munkát találni olyan embereknek, régi "barátoknak", akik régóta nem kerestek fel és amikor nekem kellett volna segítsenek anno, ők passzívan álltak hozzám,...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!