Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes emberek megcsalják a párjukat?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel beszélgettem, mesélte, hogy megcsalta a barátja. Most könyörög neki, hogy maradjanak együtt, hiszen csak egyszeri botlás volt. Boldogok voltak együtt, minden rendben volt, a srác se tudja megmondani miért tette, amit tett. Magyarázzátok már meg kérlek, hogy ennek mi értelme van? Azt se értem meg, ha azért csalja meg valaki a párját, mert gondok vannak a kapcsolatukban. Na de egy kalandért, egyetlen éjszakáért, megéri tönkretenni egy kapcsolatot?

2015. aug. 21. 15:37
 1/8 anonim válasza:
75%
Mert az ördög mindig ott van...
2015. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Tönkretenni nem éri meg, de kockáztatni esetleg igen.


Nem egyes emberek csalják meg a párjukat, hanem a statisztikák szerint szinte a többség, ha nem a kétéves szerelmi kapcsolatokat nézzük, hanem az évtizedes házasságokat.


Sok oka lehet a megcsalásnak.

2015. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert azt gondolják, hogy nem derül ki.
2015. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
Mert gyáva bevallani magának, hogy valami már nem működik úgy a kapcsolatában, mint régen. Ezáltal a barátnőjének se mondja el, és a könnyebbnek látszó utat választja a megcsalás által. Szerintem az ilyen ember gerinctelen. Abban meg nem hiszek, hogy egyszeri alkalom, mert nem meri elmondani a lánynak, hogy mi nem működik, vagy mit szeretne máshogyan, és nem hinném, hogy ebben napok alatt megváltozna a hozzáállása.
2015. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy valamire kíváncsi vagyok. Miért természetes, hogy tizen, huszonéves kapcsolatokban valakik megcsalják egymást? El se lehet képzelni, hogy nem? Sosem értem ezt az általánosítást.


Amúgy kérdező, nem tudom miért van ez így. Néhány ember egy darab sz.rt se ér...

2015. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha valaki megcsalja a párját/férjét/feleségét, annak 2 oka van:


- egész egyszerűen nem szereti és nem tiszteli

- gerinctelenség a megcsaló fél részéről


Minden más csak olcsó kifogás, semmi több.


Mert ugye egy tisztességes ember, ha

- már nem szereti a másikat,

-probléma van a kapcsolatban amire nem lát megoldást (megbeszélés után sem változott a helyzet),

-nem szeretne vele lenni akármilyen okból,

-beleszeretett másba stb stb,

az szakít, lezárja a kapcsolatot, mielőtt máshoz menne.


Belemagyarázni bármit lehet, de a lényegen nem változtat: undorító dolog mással összefeküdni mikor van kapcsolata az embernek, és én személy szerint vagyok annyira igényes, hogy aki ilyet tesz velem azt azonnal eltakarítom az életemből, nincs mit megbeszélni, megbocsátásról szó sem lehet, se egy éjszakás kalandnál, se viszonynál.

2015. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
25%

A férfiakat elsősorban mindig a farkuk vezeti.

A nőket pedig a szenvedély hiánya, esetleg a pénz.

2015. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
A megcsalás az egy döntés, nem jellembeli vonás! Az adott helyzetben,pillanatban hogy döntöttünk! Ha erős a kapcsolat meg sem fordul az eszedben,de ha lelkileg kicsit összevagy zavarodva elgyengülhetsz! Annak pedig komoly következménye lehet! Sajnos én játszottam mind a két oldalon! Megcsaltak, és szerető is voltam! Egyik sem jó,sőt!!!! Lelki nyomorékként élem az életem, komoly mentális problémákkal!
2015. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!