Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyeseket mi veszi rá arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseket mi veszi rá arra, hogy megcsalják a párjukat?

Figyelt kérdés
Ha valamit nem kapnak meg a páruktól, miért nem beszélik meg együtt? Van egy 30-on túli férfi akinek van párja és lefeküdne velem. Én nem tudok így belemenni, ő meg azzal jön, hogy mit foglalkozok én azzal, hogy neki van valakije. Kis bűntudatot sem éreznek?
2014. dec. 28. 19:54
 1/10 ElnökÚr ***** válasza:
Megcsapta az orrát a punciszag
2014. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tartani akarják a látszatot, hogy milyen tök jó a kapcsolatuk.
2014. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után beleun, hogy csak egy emberrel van, kozosul, kell a változás... Ne menj bele, mert ha kiderul válás lesz és egyikotoknek sem lesz jivedelmezo
2014. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De még csak fél éve vannak együtt.
2014. dec. 28. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
látod.
2014. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fel év alatt is meg lehet unni valakit. Ha te kellenel neki, szakítana a lánnyal. De előbb utóbb téged is eldobna... Vigyázz az ilyen ferfiakkal! Sok sikert
2014. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az unalmas, szürke életük. Otthon és a munkahelyen csak a rutint kapják és adják.

Szerintem ezért.


Majdnem elkövettem én is egy hibát egy nős férfival. Mi ezt időbe abbahagytuk, de így is kialakultak iránta érzések bennem. Nem könnyű, ugyanis egy munkahelyen vagyunk így kénytelen vagyok vele beszélni. Azóta persze már más nő után vágyik...úgyhogy gondolhatod mennyire kellemes érzés nekem...

2014. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vonzani vonz engem ez a férfi, de totál kiábrándító az, hogy képes lenne megcsalni a barátnőjét, úgyhogy is már nem is kéne, még akkor sem, ha egyedül lenne.
2014. dec. 28. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
a pi*na! a pi*na irányítja a világot, elhiheted! :D
2014. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
Vki úgyis el fog menni vele, de ne te légy az.
2014. dec. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!