Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te mit mondanál ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit mondanál ilyen helyzetben? (lent írom)

Figyelt kérdés
Szeretnék elutazni 4 napra, mert megismerkedtem valakivel, és hozzá mennék. De házasságban élek, és itthon mondanom kéne valamit, mégis hova megyek. A házasságom elég rossz, de még nem akarom neki elmondani ezt a dolgot, még várnék vele. Szóval várom az ötleteket.
2015. aug. 22. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, erőt vettem magamon, tényleg, de én erre nem tudok tanácsod adni. Legalábbis olyat nem, mint amilyet te szeretnél.

Házas vagy, és arra kérsz tanácsot, hogyan tudd megcsalni a férjed/feleséged, úgy hogy ő ne tudja meg??

Ha rossz a házasságod el kell válni, nem pedig megcsalni a másikat, mert ez undorító dolog.

Neked hogy esne, ha a párod megcsalna? Sőt még tanácsot is kérne hozzá? Gondolom szarul.. Ebbe gondolj bele.

2015. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Blade Bone ***** válasza:
Ha ennyi erőt adnál bele a házasságod helyrehozatalába, lehet még menthető is lenne. .. . Amúgy meg igaza van az elsőnek.
2015. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez két emberen múlik szerintem, és belefáradtam már abba, hogy mindig csak én tegyek mindent.
2015. aug. 22. 17:05
 4/12 Blade Bone ***** válasza:
Akkor meg jobb lenne tiszta vizet önteni pohárba.
2015. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Ez két emberen múlik szerintem, és belefáradtam már abba, hogy mindig csak én tegyek mindent."

Ezt én elhiszem, de akkor sem az a megoldás, hogy félredugsz. Neked meg ezt kéne megérteni. Elválsz és utána azt csinálsz, amit akarsz.

2015. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Semmit, mert nem mennék a helyedben sehová, meg sem próbálnám. Házasságban élsz, akár milyen is, köt az esküd és a férjed felé a felelősséged.

Még ha csak együtt is élsz valakivel, akkor is felelősséggel tartozol felé. Felnőtt ember vagy, amikor összeköltöztél a másikkal ezt vállaltad.

2015. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
még várnál vele, tehát nem akarsz két szék közül a pad alá esni... Nem vagy te egy kicsit kapcsolatfüggő? Ha ennyire rossz a házasságod, miért nem lépsz ki belőle? Akkor senkinek nem fogsz tartozni elszámolással, hogy merre mászkálsz és kivel!
2015. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért ennél árnyaltabbak az emberi kapcsolatok. Pl. engem megcsalt a férjem, vannak gyerekeink, nem borithatok fel mindent mert másokra is kell gondolnom, de azóta én is lazábbra vettem a kettőnk kapcsolatát. Amig viszont nem tudom merre fejlődik egy találkozás addig szerintem felesleges elmondani. Nekem vannak barátnőim akikre hivatkozhatok, hogy meglátogatom őket és velük elmegyek pár helyre. Már pár év óta igy müködik a házasságom, férjem is eljár a barátaival horgászni. Kellett ez, hogy tisztába jöjjek mit is szeretnék, és jópár rosszul sikerült megcsalás után úgy érzem mégis rátalálunk majd egymásra a férjemmel. Első reakció persze az, hogy elválok, és tisztán szépen, de utólag azt mondom, ha még nem érett meg a gondolat addig kis szabadságot lehet adni magunknak, vannak dolgok amik még beleférnek, akár még egy házasságba is. De ha úgy döntenék, hogy vége a házasságomnak akkor persze megbeszélném, de az én tapasztalatom az, jobb volt igy. De mindenki másképp éli át a dolgokat, más értékrenddel rendelkezik.
2015. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as , nem ítélkezem feletted, mert nincs jogom, de szerintem amit te írsz, az amolyan ön-nyugtatás.. "ha megcsalt a párom, megcsalom én is, tehát 1-1, nem baj, h félrement, mert én is ugyanezt tettem, így már kiegyenlítettem és majd ha már uncsi, hogy félremegyünk, ott leszünk egymásnak."

Ez a házasság szerintem nem működik. Ez nem egy működő házasság, ahol a felek már megcsalják egymást. Ti csak együtt éltek és ez a kettő nagyon nem egy lapon említhető.

Gondolom, ha igazán megutáltad volna a férjed, miután kiderült a megcsalása, nem számított volna semmi és elváltatok volna. De mivel szeretted, ez egyfajta mentsvár volt a részedről, hogy te is félrementél és így szerinted "működik" a házasság.

Nyilván egyedül , gyerekkel vagy több gyerekkel iszonyat nehéz lépni bármerre is. De nem gondolom, hogy az jó lesz bárkinek is ha úgy élnek egymás mellett, hogy mosolyogva közlik egymással a felek: "megyek horgászni" -- "megyek a kollaganőkkel csapatépítőre", közben mindkét fél tudja, hogy ez a másiktól mit jelent. Dehát minden élet más és más.

2015. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es ezt éreznem kellene hogy mikor van vége, még én ugy érzem nincs. Nekem jót tett a lazulás, kicsit nyitottabb lettem. Ha ugy döntök érzelmileg vége a házassagomnak akkor elválok. Addig meg jó ez a kis kikapcsolodás, anyagilag viszont teljesen müködik a házasságom, érzelmileg mélypont, különben hosszu házasságokban vannak ilyen mélypontok. Még adok időt magunknak.
2015. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!