Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám. Kollégaként indultunk, aztán barátok lettünk, majd beismertük egymásnak, hogy többet jelentünk a másiknak, mint barát.

Ő azt vallja, hogy ez egy munkahely, ne bonyolítsuk az életünket, meg ő ki is van ábrándulva a nőkből. Az a baj, én ezt nem bírom. Szerelmes vagyok, valahányszor hozzám ér, megőrülök. Ölelném, csókolnám.


Lehet jobb lenne, ha keresnék egy új munkahelyet és távol lennék tőle?


2015. aug. 17. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd, ha neki is hasonló érzései lennének, mint neked, akkor nem zavarná, hogy kollégák vagytok, mert szerelmesen nem gondolná ezeket a dolgokat így át, hogy mi lenne ha szakítanátok..A másik rossz ómen, ha egy férfi azt mondja ki van ábrándulva a nőkből..Azt, hogy munkahelyet váltasz vagy sem azt neked kell tudnod. De ha nagyon jó a munkád, ez miatt ne tedd.
2015. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos, ha nálunk kiderülne, hogy összejöttünk, a főnök egyikőnket áthelyezné más városba, mert tilos a kollégák közt a kapcsolat.
2015. aug. 17. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:
1.-es vagyok. Oh...:( Egyelőre várj ki kicsit, és beszéljetek erről. Ha alakul valami, akkor gondolkodj el a munkahely váltáson.
2015. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!