Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt mondja véresre veri a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja véresre veri a pofám ha megcsalom, ezen kiakadtam és most azt hiszi megcsalom. Hogy jöjjek ki ebből jól?

Figyelt kérdés
Tehát ezzel fenyegetett meg, persze nem gondolom hogy komolyan mondta de azért lehurrogtam hogy gondolkozzon már miket beszél.Ő most azt hiszi tényleg megcsalom azért akadtam ki...mindeközben én még azon pattogok hogy szívja vissza miket mond hisz én vagyok a fiú tehát ha valaki fülébe jut esetleg ez a szöveg még azt hiszi van valóságalapja és meg tud verni pedig nem.

2015. aug. 31. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Te komolyan ilyen pasival jársz, aki így beszél a "szerelmével"? Ezt már ott elbasz_tad, hogy össze jöttél vele. F
2015. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Őt küld el idegosztályra, te meg szépen állj tovább ettől a kapcsolattól.
2015. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
dios mió! egy ilyen elmebetegnek van nője aki normális az meg szingli micsoda retardált világ ez :/
2015. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
#1-es. A szövegértésed is 1-es.
2015. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
1. én vagyok a fiú leírtam a kérdésben ezért mégmeghökkentőbb amit írt(persze lehet hogy egyesek szerint akkor ebben a felállásban ez nem is durva szöveg)
2015. aug. 31. 22:04
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Ja te vagy a pasi? Akkor mutasd már meg, h ki a férfi! ;D Ne legyél papucs, nyilván csak hisztizik..
2015. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Félig olvastam el bocsikah.
2015. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 opened paradise ***** válasza:
100%
Amelyik lány ilyet mond,az meg is teszi,ne aggódj. De még akkor is,mikor csak ő hiszi azt,úgyhogy most menekülj.
2015. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

AZONNAL HAGYD OTT AZT A FIÚT!!!



Jaj félig olvastam, azt hittem meleg párról van szó. :D

2015. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Különös, hogy egyből mindenki arra gondolt, hogy nő a kérdező. Ilyenkor hol vannak a nagypofájú feminista férfigyűlölők? :) Jaaa, hogy az tök vicces szerintük, amikor férfit bántalmaz/sérteget/fenyeget/megver egy nő...
2015. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!