Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal vagy en latok remeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal vagy en latok remeket?

Figyelt kérdés

Alapbol nagyon feltekeny es ketelkedo no vagyok.

A parom sosem csalt meg... Sosem adott ra okot...elmeletileg. tudom csunya dolog,de elfordult hogy beleneztem a telefonjaba,laptopjaba es nem talaltam semmit...


De ma erdekes dolog tortent.

Tudom,hogy este az anyukajanal volt latogatoban utana pedig hazament es a szomszed haverjaval volt (meloztam)

De hazajott atoleltem es fura,ismeretlen parfumot ereztem rajta.

Azt mondta otthon befujta magat, es ez az o egyik regi parfumje.

Nekem kisse lagyabb,noiesebb illatnak tunt... Ezt el is mondtam neki.

Ezen jol osszevesztunk,hogy ismet nem hiszek neki, es o allitja hogy igenis az o parfumjeh,a kell megmutatja.


En viszont gyanitom,hogy egy noi illat es lehet Hogy novelvot??


2015. szept. 6. 21:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Azt mondta elege van a feltekenysegembol es abbol hogy nem bizok meg benne.... Plusz tegnap nagyon kozel alltunk ezek miatt a balheim miatt ahhoz hogy elhagyjon...

De maradt mert szeret....en megis ugy erzem O maga teremt felreerheto helyzeteket...amikert en balhezok es feltekenykedek

2015. szept. 6. 21:49
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen, rémeket látsz.

Alapos gyanúhoz kicsit több kell,ha nem veszel vissza,rámegy a kapcsolatod.

Kapj észbe.

2015. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Többször is utána néztél és nem találtál semmit. Nem gondolod, hogy itt lenne az ideje bízni benne?

Tök mindegy szerintem, honnan van másabb illata. Lehet régi parfüm, vagy lehet megölelte egy agyon pacsulizott nő ismerőse. Mindenképpen ciki és idegesítő, ha valaki ezt csinálja amit te. Hagyd abba!

2015. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

en a helyeben megcsalnalak ,sot egyenesen menekulnek egy masik no karjaiba eloled.

jol gondolod at ,az ilyen hulyesegeidet mert te magad fogod elerni ,hogy felremenjen.

2015. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Költőnő? ***** válasza:
Ő teremt félreérthető helyzeteket???? Te vagy a nemnormális és ő a hibás??? Ezt talán gondold át, mert ezt egy élethosszon át sztem nincs a világon ember, aki elviselné.
2015. szept. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De most komolyan feltekenyseg ide vagy oda....ez a szerintem noi parfum nem gyanus????
2015. szept. 7. 09:47
 7/15 anonim ***** válasza:

A férjem előző barátnője ugyanilyen volt.

Szinte keresed az okot, hogy beleköss, hogy azt bizonyítsa, hogy te nem vagy méltó arra, hogy szeressenek.

Jó ez neked?

A férjemen tapasztaltam mennyire rombolja ez a viselkedés a másik felet is.

Magadat és őt is tönkreteszed, és elvileg szereted!

De a te bajod. A párod majd boldoggá tesz egy másik nőt.

2015. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el magadon, elviselhetetlen vagy hosszútávon, keress föl szerintem egy pszichológust..
2015. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az elozok leirtak - a te keszulekedben van a gond.


Es nem, nem lenne gyanus amit leirtal, egyertelmuen paranoia.

2015. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Ha meg is csal most behúzza fülét farkát, mert tudja hogy figyeled! Nem így kell lebuktatni egy férfit, hogy veszekszel vele!!! Vagy tényleg rémeket látsz...
2015. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!